آرشیو اخبار


پاسخ مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی به فروش اسرار به شرکت خارجی

25 تیر 1398 - 23:30
می متالز - حامدحوری جعفری، رئیس پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی ضمن تکذیب خبر نقل‌ شده ازسوی هدایت‌الله خادمی، نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه این مؤسسه، اطلاعات سری انرژی ایران را در اختیار یک شرکت آلمانی قرار داده است، گفت: آقای خادمی به همکاری مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی با یک شرکت آلمانی اشاره کردند، درحالی که این مؤسسه هیچ‌گونه همکاری‌ با هیچ یک از شرکت‌های آلمانی ندارد.

افزایش قیمت سوخت تحویلی به پتروشیمی‌ها

22 تیر 1398 - 18:24
می متالز - با تصویب آئین نامه اجرایی ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، بهای سوخت تحویلی به پتروشیمی‌ها را از 132 تومان به 260 تومان افزایش یافت.

رویکرد سازمان منطقه ویژه پارس حمایت از کارآفرینان فرهنگی است

17 تیر 1398 - 21:54
می متالز - مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس گفت: رویکرد این سازمان حمایت از کارآفرینان فرهنگی است که اگر از طریق بخش خصوصی و سازمان‌های مردم‌نهاد نهادینه شود می‌تواند به‌خوبی درآمدزا شده و کمک شایانی به اقتصاد استان باشد.

کاهش شدت انرژی با نوسازی و توسعه ناوگان قطار شهری

15 تیر 1398 - 23:21
می متالز - با ابلاغ سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف در تاریخ ۱۴/ ۴/ ۸۹، توسط مقام معظم رهبری، اهمیت بهینه‌سازی و کاهش شدت انرژی دو چندان شد. مطابق با بند ۷ این سیاست‌ها، باید با اعمال اقدام‌های قیمتی و غیرقیمتی شاخص شدت انرژی کشور را کاهش داد.
وزیر اقتصاد تشریح کرد؛

جزییات پرداخت وام اجاره مسکن

5 تیر 1398 - 23:54
می متالز - وزیر اقتصاد گفت: تلاش می‌کنیم رابطه بین رهن و اجاره را به نفع مستاجران سازماندهی کنیم و طرح ایجاد صندوقی را بدین منظور آماده و به رییس جمهور پیشنهاد دادیم.
در آستانه روز صنعت و معدن اعلام شد؛

بهینه سازی مصرف انرژی با رویکرد کاهش هزینه های تولید در فولاد آذربایجان

2 تیر 1398 - 13:19
می متالز - مدیر عامل فولاد آذربایجان اعلام کرد:‌ کاهش هزینه و ارتقا بهره وری کل عوامل تولید، افزایش راندمان، اجرای بهینه سازی مصرف آب و انرژی و افزایش بهره وری نیروی انسانی، محور برنامه های فولاد آذربایجان در اجرای برنامه های مدل بهره وری است.

همکاری جدید ایران و روسیه در بخش انرژی

29 خرداد 1398 - 20:28
می متالز - مدیرکل اروپا و آمریکا و همسایگان دریای خزر وزارت نفت، تفاهم‌نامه همکاری ایران و روسیه را در بخش انرژی تشریح کرد.

برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت تسدید

29 خرداد 1398 - 15:39
می متالز - ناجی سعدونی طی حکمی از سوی مدیر عامل هلدینگ گروه صنعتی سدید به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید و موسی سوری به عنوان نایب رییس هیات مدیره این شرکت، معرفی شدند.
وزیر نیرو:

حضور ۳۰۰ نفر از مسئولان بخش دولتی و خصوصی روسیه در ایران/ همکاری‌های مناسب ۲ کشور در بخش کشاورزی

26 خرداد 1398 - 23:00
می متالز - وزیر نیرو گفت: پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی و تجاری ایران و روسیه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مقامات در قالب ۶۵ شرکت در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.
نه به معامله قرن/ وزیر نیرو در راهپیمایی روز قدس:

روز قدس، متعلق به همه آزادگان دنیا

10 خرداد 1398 - 19:55
می متالز - اردکانیان گفت: روز قدس فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما