آرشیو اخبار


نماد ۱۸ شرکت بیمه‌ای به رنگ سبز درآمد

30 مهر 1398 - 21:58
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد افزایش چشمگیر شاخص سهام در بورس و فرابورس بودیم.

سود خالص بیمه اتکایی ایرانیان ۱۷ درصد کاهش یافت

30 مهر 1398 - 21:56
می متالز - گزارش‌ها نشان می‌دهد که سود عملیاتی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان در پایان شهریور ماه سال ۹۸به عدد ۸۳۸.۶۳۷ میلیون ریال رسیده است درحالیکه در مدت مشابه سال قبل دارای سود عملیاتی با عدد ۳۷۱.۰۷۸ میلیون ریال بوده است.

سود انباشته شرکت بیمه کوثر ۲۸۷ درصد رشد یافت

30 مهر 1398 - 21:50
می متالز - گزارش‌ها نشان می‌دهد که سود انباشته شرکت بیمه کوثر در پایان شهریور ۹۸(حسابرسی نشده) به رقم ۲.۱۵۰.۹۸۸میلیون ریال رسید و رشدی ۲۸۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.

سود خالص بیمه تجارت نو ۱۰ درصد افزایش یافت

30 مهر 1398 - 21:49
می متالز - گزارش‌ها نشان می‌دهد که سود عملیاتی شرکت بیمه تجارت نو در پایان شهریور ماه سال ۹۸به عدد ۱۸۰.۴۲۶ میلیون ریال رسیده است درحالیکه در مدت مشابه سال قبل دارای سود عملیاتی با عدد ۱۶۰.۶۲۶ میلیون ریال بوده و ۱۳ درصد رشد داشته است.

پوشش بیمه‌ای حساب‌های بانکی در مقابل حملات سایبری سال آینده اجرایی می شود

30 مهر 1398 - 21:45
می متالز - رئیس کل بیمه مرکزی ایران از طراحی مدلی برای پوشش بیمه‌ای حساب‌های بانکی در مقابل حملات سایبری و فیشینگ خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد تا آخر امسال، طرح و مدل مربوط به بیمه حساب‌های بانکی در مقابل فیشینگ به تایید برسد و سال آینده اجرایی شود.

محمد رضایی، رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران شد

30 مهر 1398 - 21:42
می متالز - محمد رضایی با رای شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران بعنوان رئیس این شورا و آقایان جباری، کاردگر، بادین و بهاری فر بعنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شدند.

دانا، البرز و ما بیشترین درصد سهام شناور آزاد را به خود اختصاص دادند

30 مهر 1398 - 21:39
می متالز - سازمان بورس اوراق بهادار، سهام شناور آزاد ۳۳۰ شرکت‌ پذیرفته‌ شده در بورس اوراق بهادار تهران تا پایان شهریورماه سالجاری را اعلام کرد که در این بین نماد ۶ شرکت بیمه‌ای به چشم می‌خورد.

الزام جدید در شرکت‌های بیمه

30 مهر 1398 - 20:29
می متالز - شرکت‌های بیمه ملزم به انتخاب ۲ نفر عضو علی البدل علاوه بر پنج نفر اصلی هیات مدیره در مجمع و معرفی به نهاد ناظر برای احراز صلاحیت حرفه‌ای شدند.
رئیس‌کل بیمه مرکزی اعلام کرد

بیمه حساب‌های بانکی در مقابل حملات سایبری

30 مهر 1398 - 20:07
می متالز - رئیس‌کل بیمه مرکزی می‌گوید: مدلی برای پوشش بیمه‌ای حساب‌های بانکی در مقابل حملات سایبری و فیشینگ در حال طراحی است که به نظر می‌رسد از سال آینده اجرایی شود.

تکلیف جدید بیمه مرکزی برای انتخاب اعضای هیات مدیره در مجمع سالانه

30 مهر 1398 - 16:39
می متالز - بیمه‌ مرکزی در ابلاغیه ای جدید، شرکت‌های بیمه را ملزم به انتخاب ۲ نفر عضو علی البدل علاوه بر پنج نفر اصلی هیات مدیره در مجمع و معرفی به نهاد ناظر برای احراز صلاحیت حرفه‌ای خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما