آرشیو اخبار


نماد ۲۳ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه سبز پوش شد

22 تیر 1399 - 18:07
می متالز - در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد افزایش چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

افزایش سرمایه، سرمایه‌گذاری صنعت بیمه به ثبت رسید

22 تیر 1399 - 16:04
می متالز - افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه از مبلغ 750.000 میلیون ریال به مبلغ 2.000.000 میلیون ریال در به ثبت رسید.

طرح ویژه بیمه آرمان برای شناورها

22 تیر 1399 - 11:20
می متالز - سرپرست مدیریت بیمه‌های باربری، کشتی و هواپیمای بیمه آرمان با اشاره به شرایط پوشش‌های بیمه‌ای این شرکت به مالکان شناورها، درخصوص مشاوره‌های تخصصی به این مالکان اعلام آمادگی کرد.

صدور بیمه نامه‌های بی‌نام مشکلی برای شرکت‌ها ایجاد نمی‌کند

22 تیر 1399 - 10:08
می متالز - مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای بهساز ملت، بیان کرد: بسیاری از بیمه‌گزاران به دلیل اینکه ازکارگران فصلی یا موردی استفاده می‌کنند ناگزیر به استفاده از بیمه‌نامه بی‌نام هستند و شرکت‌های بیمه‌ای هم به نیاز بیمه‌گزاران در این زمینه پاسخ می‌دهند و بیمه نامه‌های متناسب با نیاز آنها را صادر می‌کنند.
در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "دانا" کاهشی شد

21 تیر 1399 - 11:02
می متالز - بیمه دانا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۶۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۰۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است. در گزارش حسابرسی نشده بیمه دانا، سود هر سهم ۳۳۴ ریال اعلام شده بود.
با اجرای همسان‌سازی حقوق‌ها اعلام شد:

افزایش تا ۸۰۰ هزار تومانی حقوق مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی از اول مرداد

19 تیر 1399 - 13:01
می متالز - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اشاره به مصوبه دولت مبنی بر واگذاری ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی به این سازمان و اجرای همسان سازی و افزایش حقوق‌های مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان گفت: افزایش ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومانی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به دنبال اجرای همسان سازی، از اول مرداد در فیش‌های حقوقی اعمال می‌شود.

بیشترین ریزش شاخص سهام بیمه به اتکایی امین رسید

18 تیر 1399 - 17:58
می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
در جلسه هیات دولت انجام شد؛

دستور مهم رئیس جمهور برای زمانبندی منظم عرضه سهام دولتی در بازار بورس/ واگذاری سهام دولت به ارزش تقریبی ۳۲ هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت / تصویب آیین نامه اجرایی درخصوص بازنشستگی پیش از موعد همسران و فرزندان شاغل شهدا / تاکید بر تعامل ، تفاهم ، وحدت و انسجام با سایر قوا

18 تیر 1399 - 14:48
می متالز - جلسه روز چهارشنیه هیات دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد و در آن موضوعاتی از قبیل برنامه همکاری ۲۵ ساله جمهوری اسلامی ایران با جمهوری خلق چین، مسکن، بورس، ارز و واگذاری سهام دولت در بازار بورس مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و رئیس جمهور در هر مورد دستورات لازم را صادر کرد.
مدیرعامل بیمه کوثر در دیدار با بیمه‌شدگان:

حمایت از مشتریان، وظیفه اصلی بیمه کوثر است

18 تیر 1399 - 12:15
می متالز - یکی از استراتژی‌های محوری شرکت بیمه کوثر، پاسخگویی سریع و صریح به درخواست‌های مشتریان است چون اجرای صحیح اصل مشتری‌مداری، حمایت از ارزش‌های والای انسانی را به‌دنبال دارد.

صنعت بیمه فاقد کارشناسان صنایع دریایی است

18 تیر 1399 - 11:01
می متالز - عضو هیات‌مدیره انجمن مهندسی ایران، گفت که باتوجه به اینکه صنایع دریایی یک صنعت با تخصص و تکنولوژی بالاست شرکت‌های بیمه‌ای برای ارزیابی خسارت باید از کارشناسان و ارزیابان متخصص در این رشته استفاده کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما