آرشیو اخبار


اولین نشست مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت با انجمن ها و تشکل های تخصصی

28 فروردین 1398 - 23:43
می متالز - اولین نشستهای مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور نمایندگان انجمن ها و تشکل های حوزه صنایع شیمیایی، رنگ و رزین ، چسب و صنایع پلیمر برگزار شد.
در گفتوگو با رحمانی بررسی شد:

رونمایی از سیاست‌های صنعتی و صادراتی 98

2 اردیبهشت 1398 - 20:56
می متالز - دستور کار سال ۹۸ بر مبنای رونق تولید تدوین شد و براین اساس وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان متولی این بخش برخی از برنامه‌های صنعتی برای تحقق شعار سال را اعلام کرد.

ایدرو بالگرد امدادی می‌سازد

2 اردیبهشت 1398 - 20:38
می متالز - قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با تشریح نتایج سفر خود و هیات ایرانی به اروپا گفت: این سازمان پروژه ساخت بالگرد‌های امدادی را با سرعت بیشتر دنبال می‌کند.
حسین قلی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی مطرح کرد:

موانع خودساخته صادرات به عنوان پیشران تولید رفع شود / سختگیری های بیمه و مالیات کاهش یابد / قیمتهای بازار انرژی اصلاح شود

19 فروردین 1398 - 16:18
می متالز - تحقق شعار رونق تولید نیازمند الزاماتی در حوزه سیاست‌گذاری اقتصادی است که دولت متولی اصلی آن به حساب می آید، البته اهمیت نقش سایر نهادهای نظام و مردم نیز نباید نادیده گرفته شود. تولیدکنندگان به عنوان افرادی که قوانین لحاظ شده از جانب دولت را در دستور کار خود قرار می دهند، حق پیشنهاد و انتقاد از این دستورات را دارد. در حوزه معدن و فولاد نیز تولیدکنندگان نقطه نظراتی دارند که می تواند در بهبود شرایط تاثیر گذار باشد.
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به سران قوا اعلام کرد:

درخواست تمدید افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی

31 فروردین 1398 - 21:41
می متالز - ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با مصوبه‌ایی از سران قوا خواست معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت‌ها تمدید شود.

نماینده‌های دولت به اتاق بازرگانی معرفی شدند

31 فروردین 1398 - 18:52
می متالز - وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی فهرست نمایندگان خود برای عضویت در هیات نمایندگان اتاق تهران را اعلام کردند.

ورشکستگی برخی شرکتهای کره‎ای پس از تحریم آمریکا علیه ایران

25 فروردین 1398 - 02:41
می متالز - رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی گفت: به‌دنبال کاهش روابط اقتصادی ایران و کره جنوبی پس از تحریم بسیاری از شرکت‌های موسوم به SME یا شرکت‌های متوسط و کوچکی که با ایران روابط داشتند، دچار ورشکستگی شدند.
حسین زاده خبر داد:

آغاز همکاری‌های مشترک نمایشگاهی با جمهوری آذربایجان

31 فروردین 1398 - 14:30
می متالز - مرکز تجاری ایران در باکو با حضور رضا رحمانی وزیر صمت و بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و مقامات جمهوری آذربایجان در باکو افتتاح شد.
در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران با وزیر اقتصاد آذربایجان توافق شد:

منطقه صنعتی مشترک ایران و آذربایجان احداث می شود

30 فروردین 1398 - 14:34
می متالز - نشست مشترک وزیر صنعت ومعدن و تجارت کشورمان با وزیر اقتصاد اذربایجان که یک ساعت به طول انجامید با توجه به روابط رو به توسعه دوطرف، بر ایجاد یک منطقه صنعتی مشترک وسرمایه گذاری گمرکی و صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، معدنی و تجهیزات صنعتی تاکید و توافق شد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشنامه‌ای تأکید کرد:

بهره‌مندی از ظرفیت همکاران جوان شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها در سطوح مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری

28 فروردین 1398 - 23:07
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشنامه‌ای به مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها بر بهره‌مندی از ظرفیت همکاران جوان در سطوح مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری تأکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما