آرشیو اخبار


اقدام اثرگذار وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر

2 اردیبهشت 1398 - 17:41
می متالز - نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از اقدام‌های مثبت و اثرگذار وزارت نفت در جنوب استان بوشهر تقدیر کرد و گفت: از اختصاص بسته ویژه حمایتی ۶۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، راهداری، ورزشی و عمرانی جنوب استان بوشهر توسط وزارت نفت تشکر می‌کنم.

14 سرنشین کشتی واژگون شده بندر شهید رجایی نجات یافتند

28 اسفند 1397 - 18:52
می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با حضور به موقع نیروهای جست و جو و نجات دریایی این اداره کل، 14 سرنشینن کشتی واژگون شده در بندر شهید رجایی نجات یافتند.

صنعت فولاد نیاز به توسعه زیر ساخت دارد

14 اسفند 1397 - 00:32
می متالز - مدیر‌عامل فولاد هرمزگان گفت: باید توجه داشت که برای توسعه بیشتر این صنعت زیر‌ساخت‌های آن مورد توجه قرار گرفته و به روز رسانی شوند.

ترانزیت زمینی سوریه و ایران فعال شد/ خرید ساختمان مرکز تجاری ایرانیان در منطقه آزاد دمشق/ صادرات سیمان، فولاد، کاشی و سرامیک به سوریه

23 بهمن 1397 - 18:38
می متالز - رئیس کمیته مشترک ایران و سوریه گفت: پیش از جنگ، سوریه رقیب جدی ما در حوزه پوشاک، منسوجات و مواد غذایی بود. ساختار این کشور با عراق اصلا قابل مقایسه نیست.
با حضور استاندار خراسان رضوی انجام شد؛

بهره‌برداری همزمان از 5 طرح عمرانی و توسعه‌ای فولاد خراسان

23 بهمن 1397 - 16:39
می متالز - در واپسین روز دهه‌فجر، از 5 طرح بزرگ عمرانی و توسعه‌ای فولاد خراسان، از جمله تقاطع غیر همسطح جاده دسترسی فولاد خراسان در محور نیشابور-فیروزه بهره‌برداری شد.
در راستای افزایش مناسبات و مبادلات تجاری؛

هند و ایران روز چابهار را جشن می‌گیرند

23 بهمن 1397 - 16:09
می متالز - روزنامه اکونومیک تایمز نوشت هند و ایران قصد دارند به منظور نشان دادن پتانسیل‌های تجاری خود روز چابهار را جشن بگیرند.

توجه به زیرساخت‌ها نگاهی دوباره به توسعه

13 بهمن 1397 - 12:32
می متالز - در روزهایی که کشور جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را برگزار می‌کند، باید اذعان کرد با وجود تمام مشکلات و چالش‌هایی که وجود داشته، حوزه فولاد در شرایطی قرار گرفته که می‌توان آن را سرآمد توسعه بخش معدن و صنایع معدنی کرد.
یادداشتی از خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

توجه به زیرساخت ها؛ نگاهی دوباره به توسعه فولاد

9 بهمن 1397 - 18:25
می متالز - ​در روزهایی که کشورمان آماده برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی می شود، باید اذعان کرد به رغم تمامی مشکلات و چالش هایی که وجود داشته، حوزه فولاد در شرایطی قرار گرفته که می توان آن را سرآمد توسعه بخش معدن و صنایع معدنی دانست. کسب رتبه دهم جهانی در تولید فولاد، خبری جدید و مسرت بخش است که حکایت از همگرایی دولت و بخش خصوصی دارد که توانسته اند در یک مسیر، ارتقای جایگاه فولاد ایران را رقم زنند.
لطف‌الله سعیدی، عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران مطرح کرد:

معدنی ها ماشین بیشتری می خواهند

17 دی 1397 - 01:33
می متالز - با توجه به افزایش نرخ ارز فعالیت معادن رونق گرفته و تقاضای ماشین‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌معدنی در این بخش بیشتر شده است اما پاسخ به این تقاضا به دلیل تحریم‌ها ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و نیاز مضاعف به نقدینگی دشوار است.

توسعه زیرساخت ها، مصرف فولاد در هند را افزایش می دهد

13 دی 1397 - 16:31
می متالز - مصرف فولاد هند در سال 2019 رشد 7 درصدی خواهد داشت. دلیل این امر توسعه برنامه های زیرساختی دولت آن کشور عنوان شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما