آرشیو اخبار


مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی:

تاسیسات آب و برق کوت امیر از سوی پتروشیمی‌ها ایمن‌سازی شد

31 فروردین 1398 - 18:31
می متالز - مدیرعامل و فرمانده مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: پست برق و ایستگاه پمپاژ آب کوت امیر با هدف تأمین نیاز مناطق مسکونی و تولید پایدار پتروشیمی‌ها ایمن‌سازی شد.

مزیت استفاده از بخاری هرمتیک هوشمند بازدهی بالا در مدارس

27 فروردین 1398 - 01:30
می متالز - طبق مقررات ملی ساختمان، در ساختمان‌های عمومی استفاده از سامانه‌های گرمایشی مرکزی نظیر موتورخانه بهترین گزینه است و مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان فقط درصورتی‌که تامین هوای احتراق از بیرون انجام شود، استفاده از سامانه‌های گرمایشی موضعی نظیر پکیج فن‌دار و بخاری هرمتیک را مجاز اعلام کرده است.

بررسی وضعیت «لسرما» در آستانه افزایش سرمایه

18 فروردین 1398 - 11:59
می متالز - شرکت صنایع سرما آفرین ایران در زمینه تهویه مطبوع فعالیت دارد و محصولاتی نظیر چیلر، فن کویل، هواساز، پکیج و کندانسینگ را به بازار عرضه می‌کند که در پروژه‌های تجاری صنعتی، ساختمانی و بهداشت و درمان کاربرد دارد. وضعیت تولید و فروش این شرکت در ماه‌های پایانی سال سرعت زیادی به خود گرفته‌است به طوری‌که مبلغ فروش این شرکت در ماه پایانی سال گذشته 20 درصد از کل فروش سال را در بر گرفت. در این گزارش به بررسی وضعیت این شرکت خواهیم پرداخت.
کارشناس صنعت سیمان

ظرفیت فعال سیمانی‌ها 50 تا 60 درصد است/ نیاز به افزایش ۲۵ درصدی قیمت‌ها در سال آینده

23 بهمن 1397 - 18:18
می متالز - کارشناس صنعت سیمان با بیان اینکه ظرفیت فعال کارخانه‌های سیمان بین 50 تا 60 درصد است،‌ گفت: بدهی بانکی معوق، فشار زیادی بر تولیدکنندگان وارد می‌کند.
در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود

دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها

12 بهمن 1397 - 23:02
می متالز - دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

"نگین شیر" علامت استاندارد گرفت

7 آذر 1397 - 18:12
می متالز - به دنبال اجرای استاندارد شیرهای رادیاتور در کشور، واحد تولیدی "نگین شیر" موفق به دریافت علامت استاندارد تشویقی تولیدات شیرهای رادیاتوری شد.

جهش هزینه های تعمیر و نگهداری تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

2 آبان 1397 - 23:38
می متالز - افزایش قیمت ارز باعث شده تا قرارداد تعمیرات اساسی تاسیسات یک مجتمع مسکونی که در خرداد 600 میلیون تومان منعقد می شد، به یک میلیارد و 900 میلیون تومان افزایش یافته که منجر به اختلاف شدید حقوقی بین کارفرما و پیمانکار شده است

به یاد مهندس سيد رضا مقيمي اصل؛ بزرگ‌مرد عرصه کارآفرینی کشور

17 شهریور 1397 - 18:58
می متالز - روز سه شنبه 13 شهریور 1397، سید رضا مقیمی اصل، مرد صنعت آذربایجان، مدیرعامل شرکت مهراصل و مالک معدن انجرد اهر به علت حادثه انفجار مخزن هیدرولیک در واحد تولیدی جان خود را از دست داد. در ادامه یادداشت بهروز رحمتي - مدير امور سهام، سرمايه‌گذاري و مجامع شركت ملی صنایع مس ایران و عضو هيات مديره شرکت صنایع معدنی و تولیدی مهر اصل - را به یاد این کارآفرین برتر ایران می خوانید.
استاندار آذربایجان شرقی درگذشت سید رضا مقیمی اصل را تسلیت گفت؛

“مقیمی اصل” شهید جاودانه عرصه تولید و صنعت است

15 شهریور 1397 - 02:54
می متالز - استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی، درگذشت بزرگ مرد صنعت ایران و آذربایجان “حاج سید رضا مقیمی اصل” را تسلیت گفت

مرد صنعت آذربایجان و مالک معدن انجرد اهر جان خود را از دست داد

15 شهریور 1397 - 02:42
می متالز - سید رضا مقیمی اصل، مرد صنعت آذربایجان و مالک معدن انجرد اهر به علت حادثه انفجار مخزن هیدرولیک در واحد تولیدی جان خود را از دست داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما