آرشیو اخبار


مدیرعامل چادرملو تصریح کرد:

زمان توسعه تکنولوژی برای رقابت جهانی فرا رسیده است

7 تیر 1398 - 01:20
می متالز - معدن با توجه به ظرفیت هایی که دارد بهترین گزینه، برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

افتتاح پارک علم و فنآوری کاشان همزمان با نمایش توانمندی های فولاد امیرکبیر کاشان

4 تیر 1398 - 18:31
می متالز - نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور همزمان با افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری ریاست جموری، ساداتی نژاد نماینده شهرستان کاشان در مجلس شورای اسلامی، مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان دولتی و بخش خصوصی در کاشان برگزار شد.

افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور

3 تیر 1398 - 12:34
می متالز - نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور صبح امروز سوم تیر ماه ۱۳۹۸ با افتتاح پارک علم و فناوری غياث الدين جمشيد كاشاني با حضور معاونت محترم علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري در کاشان برگزار شد.

فراخوان ثبت‌نام در سی‌ و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

1 تیر 1398 - 22:05
می متالز - علاقه‌مندان شرکت در سی‌ و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی می‌توانند تا پایان شهریور ماه ۹۸ نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کنند.

نکاتی که قبل از آغاز کار در اسنپ باید بدانید

11 خرداد 1398 - 23:26
می متالز - امروز اسنپ برای بسیاری از ما به یک گزینه شغلی امن تبدیل شده و در اطرافیان‌مان، چند نفری در این سامانه کار می‌کنند. بررسی چرایی این موضوع دلایل زیادی دارد؛ مثلا این‌که اسنپ ساعت کاری ثابتی ندارد، افراد می‌توانند در کنار شغل ثابت برای کمک‌هزینه در اسنپ کار کنند، راننده اسنپ همیشه مسافر دارد و بنابراین درآمدش تضمین‌شده است و... اما این همه ماجرا نیست.

ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مجوز از طریق تلفن ثابت غیرقانونی اعلام شد

11 خرداد 1398 - 23:22
می متالز - شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مجوز از طریق تلفن ثابت را غیرقانونی اعلام کرد.

توقف خط تولید گوشی هوآوی در چین

11 خرداد 1398 - 23:15
می متالز - مطابق اخبار غیر رسمی منتشر شده شرکت هوآوی در کارخانه شنژن چین برخی از خطوط تولید قطعات خود را به خاطر کاهش سفارشات تعطیل کرده است.
پاتریک شاناهان:

شرکت هوآوی بیش از اندازه به دولت چین نزدیک است

11 خرداد 1398 - 22:52
می متالز - سرپرست وزارت دفاع آمریکا گفت که واشنگتن نگران حملات سایبری و سرقت مالکیت معنوی است.

تاخیر در استفاده از ارز دیجیتال ملی؛ محرومیت از منافع آن و عقب ماندگی از جهان

11 خرداد 1398 - 15:08
می متالز - کارشناسان بر این باورند هر چند بر خلاف ادعاهای مطرح شده ارز دیجیتال ملی نمی‌تواند جای ارزهای دیجیتال خارجی را بگیرد یا برای حل مشکلات تبالات مالی معجره کند و تحریم‌ها را دور بزند، اما استفاده از آن می‌تواند در معاملات با کشورهای همسایه در شرایط سخت کنونی مفید فایده باشد، ضمن اینکه در کسب و کارهای فضای مجازی کاربران را از کلاهبرداری‌ها و فیشینگ‌ها مصون ‌می‌دارد. اما چرا علی‌رغم فواید استفاده از ارز دیجیتال ملی تا امروز استفاده از آن جای خود را در معاملات پیدا نکرده است؟
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت:

نتوانسته‌ایم علم را در کشور همچون جوامع پیشرفته جا بیاندازیم/ خطاهای استراتژیک در جانمایی صنایع

11 خرداد 1398 - 11:18
می متالز - معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت گفت: ما نتوانسته‌ایم علم را در کشور همچون جوامع پیشرفته جا بیاندازیم و آن را تقاضامحور کنیم. در بخش صنعت ما هیچگاه نیامده‌ایم یک آمایش صنعتی- سرزمینی انجام دهیم و بر اساس آن صنایع‌مان را در استان‌های مختلف پایه‌ریزی کنیم. حتی در جانمایی صنایع بزرگ نیز دچار خطاهای استراتژیک شده‌ایم؛ چنان‌که صنایع انرژی‌بر و آب‌بر را در فلات مرکزی ایران تأسیس کرده‌ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما