آرشیو اخبار


پرتاب آزمایشی فضاپیمای استارهاپر

30 فروردین 1398 - 15:54
می متالز - نمونه اولیه استارهاپر از فولاد ضدزنگ ساخته شده و دارای قطری نزدیک به ۹ متر است. اسپیس‌اکس مایل است با این فضاپیما به مریخ سفر کند، سفرهای نقطه‌به‌نقطه دور زمین داشته باشد و کارهای دیگری با آن انجام دهد.

فراخوان ملی برای تولید "کک سوزنی" با تکیه بر دانش شرکت‌های دانش‌بنیان

25 فروردین 1398 - 17:09
می متالز - رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: چالش اصلی صنعت فولاد، با تکیه بر توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان حل می‌شود.

امکان تعامل توسعه دهندگان استارتاپ ها با کاربران آسان شد

22 فروردین 1398 - 19:40
می متالز - امکان ارسال پیامک های صوتی و متنی با کمترین هزینه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های واسطه محور و استارتاپ ها، با کیفیت بالا فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

مرکز موقت کم‌ظرفیت تلفن ثابت و اینترنت به پلدختر ارسال شد

22 فروردین 1398 - 14:41
می متالز - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: برای راه‌اندازی سریع ارتباطات تلفن ثابت در پلدختر، یک دستگاه کانکس تلفن ثابت با ظرفیت منصوبه شش هزار خط به این شهرستان ارسال شد.
با همکاری دو شرکت فناوری صورت گرفت

تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان

21 فروردین 1398 - 15:51
می متالز - دو شرکت وکسان و مکس بیاجی در حال همکاری برای تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان هستند که بتواند با سرعتی بیش از 330 کیلومتر در ساعت حرکت کند.

خودمان را رها نکنیم

11 فروردین 1398 - 00:06
می متالز - یادداشتی آموزنده از دکتر محسن پرورش - کارشناس سرمایه گذاری و پژوهشگر اقتصادی - را در باب رفتار و اخلاق اجتماعی در ذیل می خوانید.
یک روز پیش از آغاز سال نو انجام شد؛

نخستین عملیات نجات با مشارکت پهپادهای سازمان راهداری

1 فروردین 1398 - 20:22
می متالز - معاون دفتر توسعه ایمنی راه از انجام نخستین عملیات نجات جاده‌ای با مشارکت پهپادهای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور خبر داد.
سید محمد صاحب‌کار خراسانی، رئیس مرکز شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان در گرو تعامل با صنایع بزرگ

29 اسفند 1397 - 19:42
می متالز - مهم‌ترین برنامه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است و در این زمینه تلاش می‌شود علاوه‌بر تصویب قانون‌های حمایتی در حوزه بازارسازی و تعامل با بازار، بین این شرکت‌ها با شرکت‌های صنعتی و مصرف‌کنندگان نهایی، ارتباطاتی برقرار شود و این روابط با کمک تمام فعالان صنایع فلزی و معدنی، به‌طور روزافزون گسترش یابد.
با پرونده‌ای درباره «کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه»؛

شماره تازه مجله «عصر مس» منتشر شد

4 اسفند 1397 - 22:35
می متالز - هشتمین شماره از دوره تازه مجله «عصر مس»، با پرونده‌ای درباره پروژه زیست‌محیطی کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه، منتشر شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی عنوان کرد:

12 زمینه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و پارک های علم و فناوری

19 اسفند 1397 - 16:16
می متالز - گردهمایی مشترک سازمان مدیریت صنعتی و پارک های علم و فناری سراسر کشور با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما