آرشیو اخبار


حاشیه هایی از جنس معدن همراه با چاشنی نقد

1 مرداد 1398 - 10:13
می متالز - آخرین روز تیرماه ۹۸ به نام نخستین نشست صمیمانه اصحاب رسانه (خبرگزاری ها و پایگاه های خبری) با رئیس هیات عامل ایمیدرو ثبت شد که از ۲۳ آذر ۹۷ که خبر انتصابش منتشر شده بود، این چنین در جمع خبرنگاران حاضر نشده بود؛ جلسه‌ای که حاشیه هایی معدنی با چاشنی نقد داشت.

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

26 تیر 1398 - 12:55
می متالز - هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران سه شنبه مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن مطهری برگزار شد.

ارتباط « اخابر » با توسعه زیر شبکه‌های اینترنتی

22 تیر 1398 - 17:35
می متالز - ماجرای افزایش تعرفه در بخش اینترنت ثابت در حالی از سوی وزیر با توسعه زیرساخت شبکه‌های شرکت‌های اینترنتی همراه شد که به نظر یک طرف ماجرا به شرکت مخابرات ایران بر می‌گردد.

رتبه نخست روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان/کسب ۴ مقام برتر توسط روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان

20 تیر 1398 - 01:57
می متالز - مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان دیروز چهارشنبه 19 تیر ماه در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد.
مهدی کرباسیان درباره توجه جهان به مسئولیت اجتماعی (CSR) می‌گوید

«مسئولیت اجتماعی» راه درازی را تا اینجا پیموده است

18 تیر 1398 - 12:38
می متالز - مفهوم «مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها» در زمره مفاهیم اخلاق کسب و کار مطرح است و به نقشی که شرکت‌ها درحوزه اجتماعی برعهده دارند، مربوط می‌شود.
ربیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صمت در نشست خبری:

صدور ۲ هزار و ۱۱۲ مجوز r&d از سال 92 تاکنون

15 تیر 1398 - 20:59
می متالز - رییس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صمت گفت: ۶۸ درصد از مجوزهای r&d صادر شده یعنی ۲ هزار و ۱۱۲ مورد، از سال ۱۳۹۲ و در دولت تدبیر و امید بوده است.
در ششمین همایش بهره وری معدن و صنایع معدنی؛

شرکت مس موفق به کسب دو تقدیرنامه در حوزه بهره‌وری شد

29 خرداد 1398 - 22:14
می متالز - ششمین همایش بهره‌وری معدن و صنایع معدنی در سالن همایش‌های هتل ارم با حضور خداداد غریب‌پور رئیس هیأت عامل ایمیدرو، معاون سازمان ملی بهره‌وری، دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس، روسای تشکل‌های معدنی و‌ مدیران شرکت‌های صنایع معدنی برگزار شد.

میدکو موفق به کسب تندیس سیمین ششمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران شد

27 خرداد 1398 - 19:15
می متالز - مراسم ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با شعار "بهره وری بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" روز 27 خرداد ماه 98 توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در هتل ارم تهران برگزار شد.

توسعه، نگاه درازمدت و سرنوشت

25 خرداد 1398 - 23:08
می متالز - چگونه یک کار مشترک اقتصادی یا یک طرح اجتماعی آغاز شده، به پایان می‌رسد و سرآغاز کارهای مشترک بعدی می‌شود؟

رشد 6.3 درصدی هزینه تحقیق و توسعه در جهان

19 خرداد 1398 - 16:55
می متالز - هزینه های تحقیق و توسعه با افزایش چشم گیر در جهان به 6.3 درصد رسیده است و نشان از اهمیت تحقیق و توسعه که یکی از زمینه های اصلی کسب و کار است، دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما