خبر
نفت   گاز  
با ابلاغ جهانگیری:

هیات دولت مصوبه مربوط به قراردادهای بالادستی نفت و گاز را لغو کرد

می متالز - هیات وزیران مصوبه مربوط به شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز را لغو کرد.

به گزارش می متالز، هیات وزیران در جلسه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ به پیشنهاد وزارت نفت و معاونت حقوقی رییس‌جمهور تصویب‌نامه موضوع شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز را لغو کرد.

این مصوبه برای اجرا به وزارتخانه‌های نفت و امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

استفاده وزارت نفت از ابزارهای متنوع مالی در بازار بررسی شد

می متالز - پیشنهاد وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی و نفت برای استفاده از ابزارهای متنوع مالی در بازار سرمایه در نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بررسی شد.
 قاضی‌زاده هاشمی در نشست پروژه گازرسانی به روستاهای خراسان؛

لزوم تداوم پروژه های کلان گازرسانی توسط وزارت نفت/گازرسانی به مناطق زمینه ساز سرمایه گذاری

می متالز - نایب رئیس اول مجلس در نشست پروژه گازرسانی به روستاهای استان خراسان رضوی گفت: مناطق صنعتی اطراف مشهد به دلیل محدودیت در تامین انرژی دچار برخی مشکلات هستند که امیدواریم وزارت نفت این مشکل را نیز حل کند.
 مرادی خبر داد:

تلاش برای حل مشکلات ۳۴ هزار نفر از نیروهای قرارداد کار موقت وزارت نفت

می متالز - نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: در تلاش هستیم تا به زودی مشکلات ۱۰۶ هزار نفر از نیروهای پیمانکاری، ۳۴ هزار نفر نیروهای قرارداد کار موقت و ۴هزار نفر نیروهای رسمی و پیمانی وزارت نفت مرتفع شود.
 

سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به زنجان

می متالز - محمدباقر نوبخت برای بازدید از پروژه ۲خطه کردن راه‌آهن زنجان- قزوین، طرح سبزه‌میدان، بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی ولی عصر(عج) و مصلای نماز جمعه، پروژه‌های راه اصلی مسیرهای زنجان- بیجار، قیدار- سلطانیه و زنجان- تاکستان و کلنگ‌زنی و افتتاح مسکن محرومان روستایی در روستای احمدکندی به زنجان سفر کرد.
 نوبخت خبر داد:

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه راه آهن زنجان-قزوین

می متالز - رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه دوخطه کردن راه آهن زنجان-قزوین خبر داد.
 

مقصر تورم چه کسی است؟

می متالز - خالص بدهی دولت به بانک مرکزی در خرداد سال‌جاری از ماه مشابه در سال گذشته کمتر بوده است. کاهش خالص بدهی دولت به بانک مرکزی به این معنا است که نقش بدهی دولت در رشد پایه پولی منفی بوده است. بنابراین این ادعا که بدهی دولت موجب ایجاد پایه پولی و تورم شده است، درست نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما