خبر
نسوزها   بورس و سهام  

«کباده» ۱۵۰ تومان سود داد

می متالز - مجمع سالانه شرکت تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده در روز سه‌شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ با حضور ۷۸ درصد سهامداران در محل تالار شهرداری آباده واقع در شهر فارس برگزار شد.

به گزارش می متالز، در مراسم مجمع عمومی عادی سالانه شرکت شرکت تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده مقرر شد به ازای هر سهم مبلغ ۱۵۰۰ ریال به عنوان سود سهام بین سهامداران تقسیم شود.

همچنین صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ و گزارش فعالیت هیات مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.

بر اساس تصمیمات مجمع، موسسه آزمون پرداز ایران مشهود به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل و  امین تدبیر بصیر به عنوان بازرس علی‌البدل شرکت و روزنامه اطلاعات و خبر جنوب به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت تعیین شدند.

کد خبر: 120679
تاریخ: 1399/05/11 - 14:17
منبع: صدای بورس

مجمع عمومی عادی سالانه  کباده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه مجمع عمومی "ستران"

می متالز - مجمع عمومی شرکت سیمان تهران تقسیم مبلغ ۲۷۸ ریال سود خالص هر سهم و ۲۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 

سود ۴۶۶۰ ریالی «صبا» تقسیم شد

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین از برگزاری مجمع سالانه خود با حضور 88 درصد از سهامداران خبر داد و اعلام کرد: در این مجمع سود 4660 ریال به ازای هر سهم تقسیم شد.
 

افزایش سرمایه بیمه ملت عملیاتی می‌شود

می متالز - مدیرعامل بیمه ملت از عملیاتی شدن افزایش سرمایه بیمه ملت در آینده نزدیک خبر داد. اسماعیل دلفراز، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه ملت، سال گذشته را با وجود مشکلات تحریم و بیماری کرونا، سالی نسبتا خوب برای بیمه ملت عنوان کرد.
 

«صبا» چقدر سود تقسیم کرد؟

می متالز - مجمع سالانه شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در روز سه شنبه 11 شهریور با حضور 88درصد از سهامداران در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
 

«ملت» ۱۴ تومان سود داد

می متالز - مجمع سالانه بیمه ملت در روز یکشنبه ۱۶ شهریور با حضور ۸۳ درصد از سهامداران در محل مرکز همایش های شرکت برگزار شد.
 

مجمع «صبا» هم برگزار نشد

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری صبا تامین با تنفس روبرو شد و برگزار نشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما