خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  
شرکت رتبه بندی اعتباری پایا اعلام کرد:

رتبه +A برای اوراق اجاره فولاد مبارکه

می متالز - شرکت رتبه بندی اعتباری پایا، به اوراق اجاره در دست انتشار شرکت فولاد مبارکه اصفهان رتبه اعتباری +A را اختصاص داد.

به گزارش می متالز، شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا» رتبه اعتباری A+ با درجه سرمایه‌گذاری را به اوراق اجاره در دست انتشار شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) موضوع موافقت اصولی شماره ۶۷۸۱۷/۱۲۲ مورخ ۲۹ تیر ۱۳۹۹ سازمان بورس و اوراق بهادار تخصیص داد.

این تخصیص بعد از بررسی‌های مربوط به ساختار مالی شرکت، جریانات نقدی مربوط به اوراق (شامل اصل و فرع) در طی عمر آن و بررسی وضعیت دارایی پایه اوراق صورت گرفت.

خاطرنشان می شود: رتبه بندی اعتباری اوراق بهادار، اظهارنظری آینده‌نگر درباره شایستگی اعتباری ناشر با توجه به تعهد مالی معین است. در رتبه‌بندی اوراق بهادار مواردی همانند شایستگی اعتباری ارکان، شرایط قرارداد، اولویت اوراق بهادار نسبت به سایر تعهدات و وضعیت وثایق اوراق بهادار مورد توجه قرار می‌گیرد.

بر اساس واژه‌نامه تعاریف شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا»، در این طبقه از رتبه اعتباری، ظرفیت ایفای تعهدات مالی در سطح بالاست.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

امضای تفاهم‌نامه سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - نشست مشترک اعضای هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی و مسوولین فروش شرکت فولاد مبارکه اصفهان در محل دفتر تهران شرکت فولاد مبارکه برگزار شد و طرفین در هفت بند با یکدیگر توافق کردند.
 مدیرعامل فولاد مبارکه:

انتخاب نویدکیا برگرفته از خرد جمعی بود/ نویدکیا: ترکیب اصلی را حفظ می‌کنیم

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: انتخاب محرم نویدکیا برگرفته از خواست عمومی و خرد جمعی کارشناسان ورزشی و دلسوز باشگاه سپاهان بود.
 

هیات مدیره "فولاد" با خرید سهام خزانه موافقت کرد/ شرایط و زمان اجرا

می متالز - شرکت فولاد مبارکه از موافقت هیات مدیره با خرید سهام خزانه، شرایط و زمان بندی اجرا خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای شنبه شد.
 

«فولاد» سهام خزانه می‌خرد

می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان قصد دارد سهام خزانه را طی زمانبندی مشخص خریداری کند.
 مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران خبر داد:

انعقاد بیش از 10 تفاهم‌نامه با ارگان‌های فعال معدن و صنایع معدنی/ امضای 3 قرارداد با فولادمبارکه اصفهان

می متالز - مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: پروژه‌های تحقیقاتی بزرگی در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران تعریف شده اند که بسیاری از آنها منجر به قرارداد شده و استارت کاری آن زده شده است. این مرکز بیش از 10 تفاهمنامه همکاری با نهادها و ارگان‌های فعال در حوزه معدن داشته است که از جمله آنها می‌توان به فولادمبارکه اصفهان اشاره کرد.
 

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه سپاهان مشخص شدند

می متالز - در جلسه عصر امروز باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه مشخص شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما