خبر
سنگ آهن   عکس  
[گزارش تصویری]

آغاز نصب تجهیزات کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن در نطنز

می متالز - نصب ماشین آلات و تجهیزات بخش اول کارخانه تولید کنسانتره شرکت سنگ آهن اسپیدان نطنز با اعتبار دو میلیون یورو و ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن کنسانتره آغاز شد.

به گزارش می متالز ؛ جواد توکلی طرقی مدیر عامل مجتمع کارخانه های فولاد و ذوب آهن نطنز گفت: بخش اول کارخانه تولید کنسانتره شرکت سنگ آهن اسپیدان با نصب ماشین آلات و تجهیزات تا ۲۱ بهمن و همزمان با مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه با راه اندازی بخش اول این کارخانه ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول کار می‌شوند افزود: مواد اولیه مورد نیاز این کارخانه با راه اندازی و بهره برداری از معادن سنگ آهن چاه پلنگ و چادرملو، تامین می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر بنگاه تولیدی شمش سرب خانی:

صنعت سرب بر لبه تیغ قرار دارد

می متالز - مدیر بنگاه تولیدی شمش سرب خانی گفت: از طرفی تولیدکنندگان شمش سرب با کمبود باتری فرسوده و کنسانتره سرب مواجه هستند و از طرف دیگر، قیمت این مواد اولیه بدون منطق و فراتر از ارزش واقعی آن تعیین می‌شود؛ به همین دلیل، صنعت سرب در معرض بحران‌های جدی قرار گرفته است.
 

تولید بیش از ۲۳.۵ میلیون تنی گل‌گهر در ۱۰ ماهه امسال

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر موفق شد از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه ۲۳ میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۰۹ تن انواع محصول داخلی و صادراتی تولید کند.
 

خام‌فروشی کرومیت سبزوار با فعالیت یک واحد صنعتی جدید پایان یافت

می متالز - کارخانه فرآوری کنسانتره کرومیت امروز پنجم اسفند ماه همزمان با "سال جهش تولید" در سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و به خام‌فروشی این ماده معدنی پایان داد.
 وزارت صنعت؛

تولید کنسانتره زغال سنگ از سطح ۱.۳میلیون تن گذشت

می متالز - تولید کنسانتره زغال سنگ در دوره ۱۰ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۰.۵ درصدی را ثبت کرد و به رقم یک ملیون و ۳۷۸.۹ هزار تن رسید.
 رکورد جدید در چادرملو؛

عبور تولید کنسانتره مجتمع معدنی از مرز 10 میلیون و 569 هزار

می متالز - تلاش خستگی ناپذیر پرسنل مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو برای نیل به اهداف تولید و فراتر از برنامه های پیش بینی شده همچنان ادامه دارد.
 در دومین روز از سفر به استان یزد انجام شد؛

اضافه شدن سالانه ۱۴ هزار تن به ظرفیت تولید کنسانتره سرب و روی کشور

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد، معدن سرب و روی تاجکوه بافق را مورد افتتاح قرار داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما