خبر
محیط زیست   صنعت  
در مراسم عقد تفاهم‌نامه مطرح شد

همکاری ایران و فرانسه برای تولید تایر

می متالز - فعالان صنعت تایر در ایران و فرانسه برای انتقال دانش و تجربه صنعت تایرسازی از فرانسه به ایران تفاهم‌نامه همکاری در نمایشگاه ایران پلاست امضا کردند.

به گزارش می متالز، امروز در حاشیه دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، تفاهم‌نامه همکاری میان گروه صنعتی بارز و اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه به امضا رسید. 

پرویز اخوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده تلاش داریم تا 29 محصول جدید تولید کرده و حجم صادرات خود را به 25 درصد افزایش دهیم، به همین دلیل تصمیم گرفته شد، به منظور افزایش توان صادرات طراحی تولید تایرها مطابق با استانداردهای اروپا و اخذ استانداردهای روز اروپا طراحی و طراحی و تولید تایرهای نسل جدید تفاهمنامه همکاری امضا کنیم. 

دنیز ویان رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه هم در ادامه این مراسم گفت: با توجه به اهمیت مؤلفه‌های زیست محیطی، آمادگی داریم تا به این گروه در کاهش بازیافت لاستیک و پلاستیک کمک کنیم. 

لطفی مدیرعامل گروه شستا هم گفت: انتظار داریم بعد از خروج آمریکا از برجام، ماندگاری کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مبادلات تجاری، توسعه تکنولوژی و انتقال تجربیات بازرگانی را همچنان شاهد داشته باشیم. 

وی افزود: با توجه به گستردگی فعالیت اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه، انتظار داریم امضای این تفاهم نامه زمینه‌ای را برای گسترش همکاری‌ در حوزه‌های دیگر داشته باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان صمت و دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان

می متالز - تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان با هدف توسعه فعالیت های دانش بنیان صنعتی و برقراری ارتباط منطقی دانشگاه با بخش کارآفرینی امضاء شد.
 معرفی مدیرعامل جدید گروه صنعتی بارز؛

تکیه «مشرفی» بر صندلی مدیریت «پکرمان»

می متالز - با حکم مدیرعامل تاپیکو: علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز شد.
 

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه یاسوج و ایمیدرو منعقد شد

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه یاسوج با سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با حضور رئیس دانشگاه و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به امضا رسید.
 مسکو: برای عملیاتی شدن اینستکس با اروپا همکاری داریم

دادوستد میلیون دلاری با اینستکس

می متالز - سرگئی لاوروف، وزیرخارجه روسیه اعلام کرد تاکنون چند میلیون دلار از طریق اینستکس مبادله انجام شده است. اخیرا فدریکا موگرینی، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از عملیاتی شدن این مکانیزم خبر داد و گفت که نخستین تراکنش‌های آن درحال طی کردن پروسه خود است.
 دیپلماسی تجاری در پساخروج

شرکای اقتصادی ایران چه کشورهایی هستند؟

می متالز - شرکای اقتصادی ایران قبل و بعد از خروج آمریکا از برجام چه کشورهایی بودند؟ این پرسشی است که در مقوله دیپلماسی تجاری در پساخروج برای ناظران و تحلیلگران قابل طرح است. نوشتار پیش‌رو به پاسخ این پرسش پرداخته است.
 

7 دلیل بی‌فایده بودن تحریم فلزات ایران

می متالز - جدیدترین تحریم آمریکا علیه ایران، بازار فلزات کشور را هدف قرار داده اما در کشورهای همسایه بازار خوبی برای صادرات وجود دارد و در این زمینه مرزهای زمینی می‌تواند برای بی اثر کردن تحریم موثر باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما