خبر
درب و پنجره  

۲۰۰ میلیون دلار صادرات در و پنجره

می متالز - سرپرست نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از صادرات سالانه ۲۰۰ میلیون دلار محصولات در و پنجره به کشورهای عراق، ‌هند و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) خبر داد.

به‌ گزارش می متالز، بهمن حسین‌زاده - سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران - اظهار کرد: سالانه حدود ۵۵۰ تن محصولات صنایع در و پنجره صادر می‌شود که ارزش آن معادل ۲۰۰ میلیون دلار است.

وی همچنین میزان واردات در این بخش را حدود ۱۰۰ تن عنوان کرد.

به گفته او محصولات در و پنجره ایران به کشورهای عراق، ‌هند و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) ‌ صادر می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تحلیلگر ارشد مسائل قفقاز:

منافع ایران در اتحادیه اوراسیا بیشتر از اعضای دیگر خواهد بود/ نباید انتظار معجزه اقتصادی داشت/ راهی جز پیوستن به پیمان اقتصادی اوراسیا نداریم

می متالز - تحلیلگر ارشد مسائل قفقاز گفت: اینکه انتظار داشته باشیم تمام مشکلات با پیوستن به پیمان اقتصادی اوراسیا حل شود درست نیست اما ایران می‌تواند منافع خود را از این راه تامین کند.
 معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

هیچ نمایشگاهی به خاطر تحریم‌ها لغو نشده است

می متالز - قنبری گفت: با وجود فشار تحریم‌ها به منظور کاهش فعالیت‌های اقتصادی ایران در ماه‌های گذشته، نمایشگاه‌های اقتصادی بدون محدودیت برگزار شده‌اند.
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

عضویت دائم ایران در هفتادمین اجلاس شورای حمل و نقل ریلی کشور‌های CIS

می متالز - مدیرعامل راه آهن از پذیرش عضویت دائم ایران در هفتادمین اجلاس شورای حمل و نقل ریلی کشورهای CIS در هلسینکی فنلاند خبر داد.
 فردا؛

آغاز به‌کار پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته

می متالز - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته فردا با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی و همچنین صنعتگران، معدن‌داران و ده‌ها شرکت داخلی و خارجی گشایش می‌یابد.
 مدیر کل بنادر سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ورود دومین کشتی لاینر کانتینری به چابهار

می متالز - مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: دومین کشتی لاینر کانتینری از ابتدای سال جاری از مبدا بنادر هندوستان وارد چابهار شد و عملیات تخلیه و بارگیری آن در حال انجام است.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ا عنوان کرد:

برگزاری نمایشگاه و حضور در نمایشگاه‌های بین المللی با هدف توسعه صادرات خواهد بود/ برای حضور گسترده و تاثیرگذار در «اکسپو 2020» دبی برنامه‌ریزی کرده‌ایم

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، توسعه و افزایش صادرات با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و حضور شرکت‌های ایرانی در رویدادهای برون مرزی را یکی از اهداف این شرکت عنوان کرد و از حضور در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی خبر داد که به گفته‌ی او در یک بازه زمانی 6 ماهه دست‌کم 25 میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما