خبر
درب و پنجره  

۲۰۰ میلیون دلار صادرات در و پنجره

می متالز - سرپرست نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از صادرات سالانه ۲۰۰ میلیون دلار محصولات در و پنجره به کشورهای عراق، ‌هند و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) خبر داد.

به‌ گزارش می متالز، بهمن حسین‌زاده - سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران - اظهار کرد: سالانه حدود ۵۵۰ تن محصولات صنایع در و پنجره صادر می‌شود که ارزش آن معادل ۲۰۰ میلیون دلار است.

وی همچنین میزان واردات در این بخش را حدود ۱۰۰ تن عنوان کرد.

به گفته او محصولات در و پنجره ایران به کشورهای عراق، ‌هند و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) ‌ صادر می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر کل بنادر سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ورود دومین کشتی لاینر کانتینری به چابهار

می متالز - مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: دومین کشتی لاینر کانتینری از ابتدای سال جاری از مبدا بنادر هندوستان وارد چابهار شد و عملیات تخلیه و بارگیری آن در حال انجام است.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ا عنوان کرد:

برگزاری نمایشگاه و حضور در نمایشگاه‌های بین المللی با هدف توسعه صادرات خواهد بود/ برای حضور گسترده و تاثیرگذار در «اکسپو 2020» دبی برنامه‌ریزی کرده‌ایم

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، توسعه و افزایش صادرات با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و حضور شرکت‌های ایرانی در رویدادهای برون مرزی را یکی از اهداف این شرکت عنوان کرد و از حضور در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی خبر داد که به گفته‌ی او در یک بازه زمانی 6 ماهه دست‌کم 25 میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند.
 سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی:

ایران نیازمند ارتقا زیرساخت‌های صنعت نمایشگاهی است/ حجم تجارت جهانی ۳۵ تریلیون دلار

می متالز - سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای توسعه سطح تجاری نیازمند ارتقای زیرساخت‌های صنعت نمایشگاهی هستیم.
 در پی افزایش قیمت مواد اولیه رخ داد؛

افزایش قیمت بیلت فولادی

می متالز - با افزایش قیمت قراضه فولادی، قیمت بیلت فولادی نیز در کشورهای حوزه CIS، ترکیه، جنوب شرق آسیا و ... این هفته روند صعودی ثبت کرد.
 یک عضور شورای شهر خبرداد

باز شدن گره ترافیکی اتوبان چمران با احداث مترو نمایشگاه تهران

می متالز - سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی تهران گفت: خط یک، 4 و خط 7 از جمله خطوط پیشنهادی برای ایجاد ایستگاه مترو نمایشگاه بین المللی تهران هستند، اما مشاوران با بررسی طرح های مهندسی خط جدیدالاحداث 10 را از نظر زمان و هزینه بهترین راهکار می دانند. که خط 10 در نهایت با احداث 4 ایستگاه از سعادت آباد به نمایشگاه بین المللی تهران وصل شود.
 با انتشار گزارشی انجام شد؛

ارزیابی شمش دریای سیاه

می متالز - پلتس اعلام کرد، صادرات شمش CIS روز سه شنبه بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه، ۴۵۵ دلار بر متریک تن FOB دریای سیاه بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما