خبر
قراضه و بازیافت  

قراضه صادراتی ژاپن ارزان تر شد

می متالز - در آخرین مزایده صادراتی قراضه سنگین کلاس 2 ژاپن، قیمت برنده مزایده نسبت به ماه قبل 15 دلار ارزان تر شده 291 دلار هر تن تحویل کنار کشتی ( فاس) ثبت شد.

به گزارش می متالز،  برای حدودا 116 هزار تن درخواست خرید داده شد و متوسط قیمت های درخواستی حدود 280 دلار هر تن فاس می باشد.  البته قیمت های برنده مزایده حدود 295 تا 296 دلار هر تن فوب بوده است که از قیمت های فعلی صادراتی قراضه ژاپن بالاتر می باشد. انتظار می رود این محموله ها برای تامین سفارشات قبلی مشتریان باشد و کسی حاضر نیست در این قیمت ها خرید جدید انجام دهد.  خریداران قراضه صادراتی ژاپن در حال حاضر به دنبال معامله در 290 دلار هر تن فوب هستند.

کد خبر: 33132
تاریخ: 1398/01/24 - 13:06
منبع: ایفنا

قراضه صادراتی  ژاپن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اصرار ژاپن بر تداوم خرید نفت از ایران

می متالز - ژاپن همچنان متعهد به خرید نفت از ایران است، زیرا تقریباً تمام نیاز‌های نفتی خود را از طریق واردات تأمین می‌کند.
 

بانک مرکزی ژاپن آماده مقابله با تهدید بی‌ثباتی نظام بانکداری است

می متالز - معاون بانک مرکزی ژاپن گفت: بانک ژاپن آماده استقرار ابزارهای سیاست پولی بمنظور مقابله با تهدید بی‌ثباتی نظام بانکداری این کشور است.
 با ظهور سیگنال‌های مثبت در اقتصاد جهانی محقق شد

کاهش ارزش ین ژاپن و فرانک سوئیس

می متالز - ین ژاپن در معاملات امروز به کف قیمتی خود در سال جدید میلادی نزدیک‌تر شد. با ظهور نشانه‌های بیشتر از به ثبات رسیدن اقتصاد چین و استارت صعودی دارایی‌های ریسک‌پذیر در بازار آمریکا، معامله‌گران در حال خروج از بازار دارایی‌های امن به منظور کسب کسب سود بیشتر از بازارهای موازی هستند. فرانک سوئیس نیز به تبعیت از طلا و ین به اصلاح قیمت پرداخت.
 رئیس کل بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد؛

سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ سال رشد اقتصاد جهانی است

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد انتظار می رود اقتصاد جهان در نیمه دوم سال جاری بهبود یابد و سال آینده رشد خوبی داشته باشد.
 

تعرفه های وارداتی امریکا تاثیری بر صنعت فولاد ژاپن ندارد

می متالز - تحلیلگران ژاپنی بر این باورند که صنعت فولاد ژاپن تحت تاثیر تعرفه های 25 درصدی امریکایی ها بر واردات فولاد که از مارس سال گذشته اعمال گردیده قرار نگرفته است
 

اولین بانک ژاپنی مجوز ورود به بازار آزاد چین را گرفت

می متالز - بانک MUFG ژاپن موفق به اخذ مجوز ورود به عملیات‌های بازار آزاد چین شد و اولین بانک ژاپنی محسوب می‌شود که دارای این مجوز است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما