خبر
صنعت  
مهندس محسن دارابی:

۵۷۷ مورد از ۱۰۵۰ واحد صنعتی استان کرمانشاه کاملا فعال هستند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به وجود ۱۰۵۰ واحد صنعتی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: از این تعداد ۵۷۷ واحد فعال است.

به گزارش می متالز، محسن دارابی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد،ادامه داد: ۲۹۶ واحد غیر فعال داریم که برای ۱۱۰ مورد از آنها هیچ کاری نمی‌توان انجام داد اما ۱۸۶ واحد دیگر در برنامه فعال سازی قرار دارند.

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان کرمانشاه از وجود ۱۷۷ واحد صنعتی نیمه فعال در استان هم خبر داد و عنوان کرد: یکی از اولویت های اساسی ما رسیدگی به وضعیت این ۱۷۷ واحد است.

وی با اشاره به ۱۰، دوازده پروژه مهم و راکد استان از جمله اسیدسیتریک، پنیر غرب، بیستون تامین و ... نیز که به نمادی برای رکود صنعت استان تبدیل شدند، گفت: با جدیت پیگیری وضعیت این واحدها هستیم.

دارابی همچنین از پیگیری برای تکمیل کردن پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد در استان خبر داد و اظهار کرد: برای بازسازی و نوسازی صنایع و همچنین تامین سرمایه در گردش واحدها نیز برنامه داریم.

وی در ادامه از برگزاری ۱۱۶ جلسه ستاد تسهیل در استان در سال گذشته خبر داد و عنوان کرد:این جلسات ۶۷۶ مصوبه داشت که بیش از ۵۵ درصد مصوبات آنها اجرایی شده است.

به گفته رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه، بیش از ۵۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل مربوط به بانکها بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۵ پهنه معدنی در استان کرمانشاه آماده واگذاری به متقاضیان است

می متالز - رئیس خانه معدن استان کرمانشاه گفت: پنج پهنه معدنی از دو سال گذشته در استان کرمانشاه تعریف شده که براساس موارد قانونی به متقاضیان واگذار می‌شود.
 با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت گرفت؛

تامین بیش از 2 میلیارد تومان برای ساخت 94 واحد مسکونی مناطق سیل‌زده مازندران

می متالز - با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، هزینه 94 واحد مسکونی به ارزش 2 میلیارد و 350 میلیون تومان برای سیل زدگان این استان تامین شد.
 

‍ کمک دو میلیارد ریالی واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف سمنان به مناطق سیل زده

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کمک 2 میلیارد ریالی واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف این استان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
 

حمایت از ساخت شناورهای تفریحی در جهت پویایی اقتصاد و افزایش اشتغال گیلان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان طی بازدید از تاسیسات و توانمندی‌های صنایع دریایی شهید تمجیدی، از افزایش فعالیت‌های صنایع دریایی در گیلان استقبال کرد و اظهار داشت: این سازمان آمادگی دارد با همراهی بسیاری از کارخانجات گیلان، مواد و متریال اولیه شرکت کشتی سازی برای تولید انواع شناور فراهم نماید.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

توسعه صادرات را دنبال می کنیم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با توجه به سیاست های هفت گانه ای که توسط وزارت صمت ابلاغ شده، توسعه صادرات را دنبال می کنیم.
 

افتتاح خط تولید شرکت قوطی سازی با 50 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در ساوه

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با راه اندازی خط تولید قوطی فلزی یکبار مصرف در شرکت تولید قوطی آلومینیوم کاوه زمینه خودکفایی کشور در تولید این محصول فراهم شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما