خبر
بیمه  
توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

پرداخت ۱۳ میلیارد ریال خسارت به مددجویان سیل زده

می متالز - یک فقره چک به مبلغ ۱۳ میلیارد ریال در دومین مرحله پرداخت خسارات ناشی از سیل اخیر به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان‌های مازندران و گلستان، از سوی بیمه تجارت ‌نو در وجه این کمیته پرداخت شد.

به گزارش می متالز، بنا بر تاکیدات نیما نوراللهی، مدیرعامل بیمه تجارت ‌نو مبنی بر پرداخت خسارات وارده به مددجویان کمیته امداد در کوتاهترین زمان ممکن، با بازدید میدانی تیم های فنی و ارزیاب خسارت از مناطق سیل زده، ارزیابی دقیق خسارت ‌ها انجام و بلافاصله فرایند پرداخت وارد فاز اجرایی شد که پرداخت ۱۳ میلیارد ریال از خسارات برآورد شده در راستای عمل به تعهدات قرارداد منعقده با این کمیته است.

کد خبر: 33438
تاریخ: 1398/01/25 - 22:07
منبع: ایبنا

مددجویان سیل زده  نیما نوراللهی  بیمه تجارت ‌نو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

مصوبات ویژه استانی برای پرداخت خسارات مددجویان کمیته امداد

می متالز - قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت‌ نو که به اتفاق رئیس کمیته امدادامام (ره) ازمناطق سیل زده استان خوزستان بازدید کرده، می گوید تصمیماتی برای تسریع در پرداخت خسارات وارد شده ناشی از سیل مددجویان گرفته ایم.
 

هدفگذاری فروش۱۰ هزارمیلیارد ریالی بیمه تجارت ‌نو

می متالز - مدیرعامل، قائم مقام و معاونان بیمه تجارت ‌نو در نخستین همایش سالانه معاونان، مدیران ستادی و شعب این شرکت بر تحقق فروش ۱۰ هزارمیلیارد ریالی درانواع رشته‌های بیمه‌ ای برای سال ۹۸ تاکید کردند.
 بیمه تجارت نو:

تا آخر در کنار مددجویان کمیته امداد ایستاده ایم

می متالز - بیمه تجارت نو تاکید کرد این شرکت پیشگام در پرداخت خسارات وارده، در مناطق آسیب دیده سیل‌ های اخیر بوده و طبق قرارداد منعقده با کمیته امداد، تا آخر در کنار مددجویان آسیب دیده تحت پوشش بیمه خواهد ایستاد.
 

توزیع استانی پرتفوی در « بنو »

می متالز - مدیرعامل بیمه تجارت نو سرانه درآمد نمایندگان صنعت بیمه را بیش از ۳ میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: بیمه تجارت نو در نظر دارد با انعقاد قراردادهای بزرگ کشوری و توزیع پرتفوی آن بین استان‌ها، امکان استفاده از ظرفیت این قراردادها را برای نمایندگان خود فراهم کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما