خبر
بیمه  
توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

پرداخت ۱۳ میلیارد ریال خسارت به مددجویان سیل زده

می متالز - یک فقره چک به مبلغ ۱۳ میلیارد ریال در دومین مرحله پرداخت خسارات ناشی از سیل اخیر به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان‌های مازندران و گلستان، از سوی بیمه تجارت ‌نو در وجه این کمیته پرداخت شد.

به گزارش می متالز، بنا بر تاکیدات نیما نوراللهی، مدیرعامل بیمه تجارت ‌نو مبنی بر پرداخت خسارات وارده به مددجویان کمیته امداد در کوتاهترین زمان ممکن، با بازدید میدانی تیم های فنی و ارزیاب خسارت از مناطق سیل زده، ارزیابی دقیق خسارت ‌ها انجام و بلافاصله فرایند پرداخت وارد فاز اجرایی شد که پرداخت ۱۳ میلیارد ریال از خسارات برآورد شده در راستای عمل به تعهدات قرارداد منعقده با این کمیته است.

کد خبر: 33438
تاریخ: 1398/01/25 - 22:07
منبع: ایبنا

مددجویان سیل زده  نیما نوراللهی  بیمه تجارت ‌نو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نوراللهی اعلام کرد؛

تشکیل ۴۸ هزار پرونده خسارت سیل در بیمه تجارت نو

می متالز - مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد که تاکنون ۴۸ هزار پرونده سیل توسط ۷۰ تیم کارشناسی ارزیابان خسارت تشکیل شده که بررسی بیش از ۴۰ هزار پرونده به اتمام رسیده است.
 

جمع خسارت پرداختی تجارت نو در سیل اخیر از ۴۰۳ میلیارد ریال گذشت

می متالز - بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارت های ناشی از سیل، ششمین چک به مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال را در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر کرد که با این اقدام رقم پرداختی به این نهاد از مرز ۴۰۳ میلیارد گذشت.
 

فتاح خواستار پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر برای حوادث طبیعی شد

می متالز - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سیل اخیر در کشور را تلنگری برای کشور دانست و خواستار پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر در قراردادهای آتی برای حوادث طبیعی شد.
 

تکمیل و پرداخت خسارت روزانه هزار پرونده سیل ازسوی تجارت‌ نو

می متالز - مدیر بیمه‌های اموال تجارت ‌نو از تکمیل و اقدام به پرداخت خسارت روزانه بیش از یک هزار فقره پرونده در مناطق سیل زده خبر داد.
 توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

پرداخت ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت دیگر به کمیته امداد

می متالز - یک فقره چک به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی بیمه تجارت ‌نو در چهارمین مرحله پرداخت خسارت به مددجویان سیل زده کمیته امداد خمینی (ره)، در وجه این نهاد صادر شد.
 توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

مصوبات ویژه استانی برای پرداخت خسارات مددجویان کمیته امداد

می متالز - قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت‌ نو که به اتفاق رئیس کمیته امدادامام (ره) ازمناطق سیل زده استان خوزستان بازدید کرده، می گوید تصمیماتی برای تسریع در پرداخت خسارات وارد شده ناشی از سیل مددجویان گرفته ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما