خبر
مواد معدنی  
رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق بازرگانى ایران:

به دنبال رونق در بخش معدن هستیم

می متالز - رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: متاسفانه در سال جدید شاهد سیل در کشور بودیم. معادن شرکت های معدنی نیز در سیل اخیر اگرچه آسیب دیدند اما کمک هایی را به سیل زدگان کشور داشتند و این نشان دهنده فعال بودن بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش می متالز، بهرام شکورى با اشاره به انتخابات نهمین دوره اتاق ایران اظهار کرد: امیدواریم که در این شرایط اتاق تاثیرگذاری بیشتری در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وى ادامه داد: امسال به گفته مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته است و هم رهبرى و هم رییس جمهورى  به دلیل صادرات گسترده بر رونق بخش معدن و صنایع معدنی تاکید داشتند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق ایران افزود: یکی از الزامات رونق تولید، مارکتینگ است. با توجه به اتاق فکری که در وزارت صمت ایجاد شد سعی شده مسائلی را مطرح کنیم که شاهد رونق تولید باشیم.
شکورى تصریح کرد: عمده جهت گیری های ما در اتاق فکر در خصوص وضع، تسهیل و حذف قوانینی بود که مانع از رونق تولید می شود.

وى تاکید کرد: امیدواریم جهت گیری های که صورت می گیرد ما را به سمتی هدایت کند که منجر به رونق تولید شود چرا که اثار بد تصمیم گیری ها منجر به آسیب به فعالان اقتصادی می شود.

کد خبر: 33577
تاریخ: 1398/01/26 - 20:32
منبع: عصر معدن

معدن  بهرام شکورى  وزارت صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اولین نشست مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت با انجمن ها و تشکل های تخصصی

می متالز - اولین نشستهای مشترک دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور نمایندگان انجمن ها و تشکل های حوزه صنایع شیمیایی، رنگ و رزین ، چسب و صنایع پلیمر برگزار شد.
 

۵ پهنه معدنی در استان کرمانشاه آماده واگذاری به متقاضیان است

می متالز - رئیس خانه معدن استان کرمانشاه گفت: پنج پهنه معدنی از دو سال گذشته در استان کرمانشاه تعریف شده که براساس موارد قانونی به متقاضیان واگذار می‌شود.
 معامله 118 هزار تنی آلومینیوم در سال 1397

افزایش قیمت ارز و نرخ دستوری، افزایش تقاضا را درپی داشت

می متالز - سال 1397 در حالی به پایان رسید که بازارها شرایط عجیبی را تجربه کردند. افزایش نرخ ارز و دستور تثبیت آن در 4200 تومان و دستورالعمل‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک و وزارت اقتصاد، باعث سرگردانی بازار و به‌نوعی هرج و مرج در آن شدند.
 

با احیای وزارت بازرگانی هیچ دردی از کشور دوا نمی‌شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به هزینه های سنگین احیای وزارت بازرگانی گفت: با تفکیک وزارت بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ دردی از کشور دوا نمی‌شود و حتی مشکلات اضافه‌تر هم می‌شود.
 با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت گرفت؛

تامین بیش از 2 میلیارد تومان برای ساخت 94 واحد مسکونی مناطق سیل‌زده مازندران

می متالز - با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، هزینه 94 واحد مسکونی به ارزش 2 میلیارد و 350 میلیون تومان برای سیل زدگان این استان تامین شد.
 وزارت صنعت ،معدن و تجارت به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن برگزار می کند

مسابقه فرهنگی «رونق تولید»

می متالز - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن مسابقه بزرگ فرهنگی برگزار می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما