خبر
مواد معدنی  
رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق بازرگانى ایران:

به دنبال رونق در بخش معدن هستیم

می متالز - رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: متاسفانه در سال جدید شاهد سیل در کشور بودیم. معادن شرکت های معدنی نیز در سیل اخیر اگرچه آسیب دیدند اما کمک هایی را به سیل زدگان کشور داشتند و این نشان دهنده فعال بودن بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش می متالز، بهرام شکورى با اشاره به انتخابات نهمین دوره اتاق ایران اظهار کرد: امیدواریم که در این شرایط اتاق تاثیرگذاری بیشتری در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وى ادامه داد: امسال به گفته مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته است و هم رهبرى و هم رییس جمهورى  به دلیل صادرات گسترده بر رونق بخش معدن و صنایع معدنی تاکید داشتند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق ایران افزود: یکی از الزامات رونق تولید، مارکتینگ است. با توجه به اتاق فکری که در وزارت صمت ایجاد شد سعی شده مسائلی را مطرح کنیم که شاهد رونق تولید باشیم.
شکورى تصریح کرد: عمده جهت گیری های ما در اتاق فکر در خصوص وضع، تسهیل و حذف قوانینی بود که مانع از رونق تولید می شود.

وى تاکید کرد: امیدواریم جهت گیری های که صورت می گیرد ما را به سمتی هدایت کند که منجر به رونق تولید شود چرا که اثار بد تصمیم گیری ها منجر به آسیب به فعالان اقتصادی می شود.

کد خبر: 33577
تاریخ: 1398/01/26 - 20:32
منبع: عصر معدن

معدن  بهرام شکورى  وزارت صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کارخانه استحصال طلا در خراسان جنوبی احداث می‌شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: کارخانه استحصال طلا با سرمایه‌گذاری بیش از ۸۰ میلیارد تومان در حوزه شهرستان‌های نهبندان و خوسف به زودی احداث می‌شود.
 

شناسایی ۵ محدوده معدنی طلا تا کنون در استان خراسان جنوبی

می متالز - تا کنون ۵ محدوده معدنی طلا با ذخیره ۳۳ میلیون تن، در خراسان جنوبی شناسایی شده است.
 با افزایش ۵ برابری تعرفه بنادر:

اختلال در صادرات محصولات معدنی

می متالز - افزایش ۵ برابری تعرفه بنادر، صادرات محموله‌های فله‌ای را در اسکله‌های بارگیری، محدود و صادرات محصولات معدنی را فلج کرده است.
 در بازارهای جهانی رخ داد؛

کاهش ۴ دلاری قیمت سنگ آهن

می متالز - آخرین وضعیت قیمت سنگ آهن از کاهش بهای این ماده معدنی حکایت دارد.
 

انتصاب معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

می‌متالز - صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر علیرضا شهیدی رئیس این سازمان و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای احمد رضازاده به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی منصوب شد.
 در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ رخ داد؛

کاهش ۳۳.۸ درصدی تولید سنگ آهن واله

می متالز - تولید سنگ آهن واله برزیل در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به‌دلیل تعمیرات اساسی سدهای کلیدی این شرکت پس از حادثه مرگبار فروریختن سد باطله در ژانویه و توقف تولید در معادن شمال برزیل به‌دلیل بارش‌های شدید، حدود ۳۴ درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما