خبر
اقتصاد  

رییس اتاق بازرگانی ایران ۲۶ خرداد انتخاب می شود

می متالز - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران روز ۲۶ خرداد و در نخستین جلسه هیات نمایندگان این اتاق که با حضور اعضای جدید برگزار می شود، انتخاب خواهد شد.

به گزارش می متالز، پدرام سلطانی نائب رییس اتاق بازرگانی ایران در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: روز ۲۶ خرداد اولین جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران برای انتخابات هیات رئیسه دوره نهم برگزار می شود و ماموریت ما در دوره هشتم به پایان می رسد.

پیش از این نیز ابراهیم بهادرانی، رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات اتاق تهران اعلام کرده بود که بعد از اتمام انتخابات اتاق‌های شهرستان‌ها، انتخابات رئیس اتاق ایران در خرداد ماه برگزار می شود.

در حال حاضر غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران هستند. روز ۱۱ اسفند ۹۷ نهمین انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور برگزار شد و هتل لاله میزبان انتخابات اتاق تهران با سه هزار و ۴۱۷ شرکت کننده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بایدها و نبایدهای صادرات مواد معدنی

می متالز - بهرام شکوری، رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران: حجم صادرات در اقتصاد جهان، به‌عنوان موتور محرک تولید، یکی از معیارهای سنجش قدرت اقتصادی یک کشور است و غفلت از آن می‌تواند آثار نامطلوب سیاسی و اقتصادی به همراه داشته باشد.
 رییس اتاق ایران:

تصمیم‌گیران دلیل کاهش تولید کشور را اعلام کنند

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: تولید کشور در حال کاهش است اما هیچ وقت مجموعه تصمیم‌گیران اعلام نکرده‌اند که دلیل آن چه بوده است.
 هفت بالا نشین اتاق بازرگانی ایران

چهره ها بجای برنامه ها، منش ها بجای روش ها

می متالز - بالاخره ۲۶ خرداد ۹۸ رسید و هنگام انتخاب هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران شد.
 در نشست هم‌اندیشی اعضای اتاق بازرگانی ایران و تهران مطرح شد

سه خطر در کمین بنگاه‌ها

می متالز - اعضای اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران در نشستی مشترک، مسائل روز اقتصاد ایران و چالش‌های اصلی بخش خصوصی را تحلیل کردند. به‌اعتقاد آن‌ها، خطرات در کمین بنگاه‌های اقتصادی را در سه دسته می‌توان تقسیم‌بندی کرد که شامل رشد منفی اقتصادی، کاهش صادرات و نرخ تورم بالا است. در این میان، با توجه به تحریم‌هایی که کشور با آن‌ها روبه‌رو است، اصلاح ساختار اقتصادی کشور باید در دستور کار قرار گیرد. فعالان اقتصادی همچنین از تحریم‌های داخلی به‌عنوان تیرهایی که از پشت سر به فعالان اقتصادی اصابت می‌کند، انتقاد کردند.
 با سخنان مثبت رئیس‌جمهوری درباره ظرفیت‌های معدنی ایران در یک نشست جهانی

تحریم، فصل نویی در معدن ایران رقم می‌زند؟

می متالز - اشاره به غنی بودن ذخایر معدنی ایران از سوی رئیس‌جمهوری در یک نشست چند ملیتی بحثی بود که در نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای مطرح شد؛ رویدادی که امید می‌رود فصل نویی را در بخش معدن کشور به ویژه در روزهای پرچالش تحریم بگشاید.
 

سه شرکت از سهامداران برای حضور در مجمع دعوت کردند

می متالز - شرکت‌های «ایرانیت»، «صنعتی آما» و «ذغال سنگ نگین طبس» از سهامداران خود برای حضور در مجامع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده دعوت کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما