خبر
اقتصاد  

رییس اتاق بازرگانی ایران ۲۶ خرداد انتخاب می شود

می متالز - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران روز ۲۶ خرداد و در نخستین جلسه هیات نمایندگان این اتاق که با حضور اعضای جدید برگزار می شود، انتخاب خواهد شد.

به گزارش می متالز، پدرام سلطانی نائب رییس اتاق بازرگانی ایران در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: روز ۲۶ خرداد اولین جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران برای انتخابات هیات رئیسه دوره نهم برگزار می شود و ماموریت ما در دوره هشتم به پایان می رسد.

پیش از این نیز ابراهیم بهادرانی، رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات اتاق تهران اعلام کرده بود که بعد از اتمام انتخابات اتاق‌های شهرستان‌ها، انتخابات رئیس اتاق ایران در خرداد ماه برگزار می شود.

در حال حاضر غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران هستند. روز ۱۱ اسفند ۹۷ نهمین انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور برگزار شد و هتل لاله میزبان انتخابات اتاق تهران با سه هزار و ۴۱۷ شرکت کننده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو اتاق بازرگانی ایران :

رشد اقتصادی در گروی تقویت تولید داخلی است

می متالز - سیفی گفت: رشد اقتصادی در کشور در گروی تقویت تولید داخلی است که می‌توان با اتکا به آن از محدودیت‌های بین المللی عبور کرد.
 

پیش‌نیاز رونق تولید

می متالز - دکتر بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران: سال‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی سپری شد، اما طعم «رونق تولید» در اقتصاد کشور چشیده نشد.
 

سرمایه در گردش و مواد اولیه مهمترین مولفه‌ها در رونق تولید

می متالز - مدیر مرکز آمار و اطلاعات اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه مثبت شدن شاخص شامخ در بخش صنعت طی اسفند97 به منزله رونق کل اقتصاد نیست، گفت: برخی صنایع تاثیر زیادی در مثبت شدن این شاخص داشتند.
 

محیط کسب‌وکار در سال جدید

می متالز - سال ۹۷ در حالی با نابسامانی‌های اقتصادی و فضای نامطلوب کسب‌وکار برای صاحبان تولید به پایان رسید که این فضای مه‌آلود و گنگ برای کسب‌وکارها امتدادش به سال ۹۸ نیز کشیده شده است.
 در کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران مطرح شد

تشکیل کارگروه الزامات سیاسی و اجرایی برای تحقق رونق تولید

می متالز - نشست کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران دیروز با موضوع «بررسی الزامات سیاسی و اجرایی برای تحقق شعار سال در بخش معادن و صنایع معدنی» در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
 وزیر اقتصاد:

بسته رونق تولید در حال مطالعه و تهیه است

می متالز - وزیر اقتصاد با بیان این که تصمیمات اقتصادی باید به نفع مصرف کننده باشد اما نباید سدی در راه صادرات ایجاد کند گفت: بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف در حال مطالعه و تهیه بسته‌ای با هدف تحقق رونق تولید هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما