خبر
نفت  

توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان درباره عرضه سوخت

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در خصوص شایعه‌های اخیر در فضای مجازی درباره عرضه سوخت در این استان به منظور تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش می متالز، متن توضیحات روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان به شرح زیر است:

« با تمهیدات اندیشیده و تلاش‌های خانواده بزرگ صنعت نفت در هرمزگان، همه جایگاه‌های عرضه سوخت و فرآورده‌های نفتی در استان فعال هستند و به اندازه کافی موجودی سوخت برای تحویل به هموطنان گرامی، ذخیره و توزیع شده است.

باوجود قطعی چند ساعته ارتباط جاده‌ای بین چند شهرستان در شرق و غرب استان؛ عرضه سوخت در هیچ بخشی از هرمزگان حتی برای لحظه‌ای متوقف نشده است.

شهروندان گرامی مستحضر باشند که دستورعمل‌های ایمنی و حفاظتی لازم به جایگاه‌های عرضه سوخت داده شده و تنها در مواقع اورژانسی مانند رعد و برق شدید به دلیل امنیت مشتریان و خودروها یا بارندگی بسیار شدید به دلیل حفاظت از تجهیزات الکترونیکی و برقی ممکن است سوختگیری برای دقایقی متوقف شود.

در غیر این صورت حتی در صورت قطع برق شبکه سراسری هم با استفاده از توان ژنراتورهای برق که در همه جایگاه‌های عرضه سوخت وجود دارد، به راحتی سوختگیری خودروها امکان‌پذیر است و ادامه می‌یابد.

موجودی سوخت همه جایگاه‌ها در همه استان هر لحظه به صورت برخط (آنلاین) رصد می‌شود و در صورت لزوم، فرآورده جایگزین بلافاصله ارسال می‌شود».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

درآمد ۳۸.۶ هزار میلیارد تومانی دولت از محل فروش فرآورده‌های نفتی در سال ۹۶

می متالز - براساس گزارش تفریغ بودجه ۹۶، دولت از فروش پنج فرآورده اصلی شامل بنزین، نفت گاز، نفت کوره، نفت سفید و گاز مایع در این سال، حدود ۳۸ هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.
 

مقام پاکستان: بخشی از فرآورده نفتی ایران قاچاقی وارد پاکستان می‌شود

می متالز - دستیار ویژه نخست‌وزیر پاکستان در امور انرژی گفت: بخشی از محصولات نفتی به صورت غیررسمی از ایران به پاکستان وارد می‌شود که باید با سازوکار قانونی این مشکل را حل کرد.
 

هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است

می متالز - سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هنوز هیچ دستورعملی درباره قیمت و سهمیه‌بندی بنزین به این شرکت ابلاغ نشده است.
 

الزام استفاده از سوخت «کم‌گوگرد» در شناورها از ‌۸ ماه آینده ‌

می متالز - معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر ضرورت پوشش کامل مخابراتی برای تردد ایمن شناورها، گفت: مهمترین اولویت حوزه دریایی کشور در سال ۹۸ استفاده از سوخت کم سولفور است و از ۸ ماه دیگر شناورها ملزم به استفاده از آن هستند.
 

دو روی سکه یک کانی سیاه

می متالز - افکار عمومی جهان به ویژه در کشورهای توسعه‌یافته، در زمینه زغال‌سنگ مثبت نیست.
 

ضرورت اصلاح الگوی تخصیص یارانه انرژی

می متالز - موضوع قیمت‌گذاری سوخت و سایر حامل‌های انرژی در ایران بیش از چند دهه است که مورد سوال و محل اختلاف نظر کارشناسان است. کاهش یارانه‌های انرژی خواه ناخواه دارای آثار تورمی بر اقتصاد است که برآورد صحیح آن می‌تواند سیاستگذاران را در اتخاذ تصمیم‌های صحیح راهنمایی کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما