خبر
مواد معدنی   محیط زیست  

همکاری ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست با هدف معدنکاری سبز

می متالز - ایمیدرو با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست اقداماتی در چارچوب معدنکاری سبز انجام خواهد داد.

به گزارش می متالز، امیر ولدخانی مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست و انرژی ایمیدرو گفت: اولین نشست کارگروه مشورتی تفاهم نامه همکاری بین ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست در دفتر زیستگاه های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه تصمیم بر این شد که با همکاری ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست در راستای حفظ محیط زیست، معدنکاری سبز و توسعه پایدار معادن اقدامات مثبتی انجام شود.

به گفته ولدخانی، این جلسه نتایج مثبت و توافق هایی در پی داشت از جمله این که مجوز فعالیت های اکتشافی و بهره برداری در برخی مناطق به ایمیدرو داده خواهد شد.

پیش از این، ایمیدرو و سازمان حفاظت محیط زیست در راستای ترمیم، احیا و بازسازی معادن و فعالیت های اکتشافی معدنکاری با حفظ قوانین و الزامات زیست محیطی و به حداقل رساندن آسیب های اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضا کرده اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر صمت:

وزارت صمت تعرفه واردات منیزیت و بوکسیت را کاهش داد

می متالز - خداداد غریب‌پور رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: صنعت نسوز ۱۰۰ درصد خصوصی است که رویداد کم نظیر است و دولت در آن سرمایه گذاری نکرده است.
 

رونمایی از سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد ایران؛ فردا

می متالز - مراسم رونمایی از سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد ایران فردا با حضور جمعی از مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مدیران شرکت های معدنی در محل ایمیدرو برگزار می شود.
 غریب پور در پنجمین همایش صنعت دیرگداز مطرح کرد:

70 واحد تولیدی رونق پیدا می کنند/ برنامه تشکیل ستاد زنجیره فولاد در اتاق فکر معدن

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو از بهره مندی صنعت نسوز در طرح فعال سازی معادن کوچک خبر داد. به گفته غریب پور، معادن کوچک بخشی از خوراک واحدهای تولیدی نسوز را تامین می کنند.
 

ایدرو و ایمیدرو در نهبندان سرمایه‌گذاری می‌‌کنند

می متالز - استاندار خراسان جنوبی بر جذب و ترغیب سرمایه‌گذاران بومی و غیر بومی در شهرستان نهبندان تاکید کرد و از سفر مدیران ایدرو و ایمیدرو طی روزهای آتی جهت بررسی میدانی و مذاکره در خصوص انجام سرمایه‌گذاری در شهرستان نهبندان خبر داد.
 

معاون علمی رئیس جمهور پیگیر کدام تفاهم جشنواره فولاد است؟

می متالز - پیگیری ستاری در خصوص طرح تولید پژوهشی نیدل کک در اولین جشنواره ملی فولاد این پاسخ را گرفت که نتایج ملموس آن در دومین نمایشگاه بومی سازی امسال به صورت رسمی اعلام می شود.
 غریب پور اعلام کرد:

گام های فولاد خوزستان در صادرات، تامین مواد اولیه و رفع تعهد ارزی

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فولاد خوزستان در سه حوزه صادرات، رفع تعهد ارزی در بانک مرکزی و برنامه ریزی برای تامین مواد اولیه طی شش ماهه نخست امسال، از شرکت های پیشرو معدن و صنایع معدنی بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما