خبر
ماشین آلات و تجهیزات متالورژی   بانک ها   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  

پرداخت معوقات هپکو از بانک ملی

می متالز - رییس شعب بانک ملی استان مرکزی از اختصاص 15 میلیارد تومان تسهیلات از منابع داخلی بانک ملی استان جهت پرداخت حقوق کارگران هپکو خبر داد.

به گزارش می متالز، احمد ملکی‌راد بیان کرد: به جهت پرداخت حقوق معوقه کارگران هپکو پرداخت تسهیلاتی از منابع داخلی بانک ملی استان در نظر گرفته شد که مدیران شرکت جهت دریافت این تسهیلات اقدامات اولیه را به انجام رسانده‌اند.

به گفته وی رقم این تسهیلات که صرفا برای پرداخت حقوق در نظر گرفته شده، برابر با 15 میلیارد تومان است که تاکنون بخشی از اقدامات انجام شده است و با تکمیل پرونده و ارائه تضامین به سرعت قرارداد پرداخت تسهیلات منعقد و اعطای آن انجام می‌شود.

ملکی‌راد تصریح کرد: مدیران شرکت در صدد تکمیل پرونده هستند و در صورتی که کار تا فردا انجام شود ظرف دو سه روز آینده با اعطای تسهیلات، معوقات کارگری پرداخت می‌شود.

کد خبر: 59502
تاریخ: 1398/07/08 - 22:06
منبع: دنیای بورس

هپکو  بانک ملی  کارگران هپکو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

روند احداث راه‌آهن اردبیل شتاب می‌گیرد

می متالز - استاندار اردبیل گفت: در آستانه سفر رئیس جمهور ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار راه‌آهن اردبیل - میانه ابلاغ شده که این اعتبار سبب شتاب‌بخشی به روند احداث راه‌آهن اردبیل می‌شود.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی دی ماه "وبانک"

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال به ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید.
 مدیرعامل بانک پارسیان:

مشارکت ۴ بانک برای ورود جدی به بانکداری دیجیتال

می متالز - استاندارد‌های فعلی به استاندارد‌های کشور‌هایی همانند روسیه و چین خیلی نزدیک است و این نشان می‌دهد که تطبیق با دنیا خیلی پیچیده نخواهد بود.
 

آینده تولید و بازار کاشی و سرامیک در ایران

می متالز - عضو انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک گفت: طرح مسکن ملی و پیوستن ایران به اتحادیه اوراسیا سبب رونق صنعت کاشی و سرامیک در کشور خواهد شد.
 

رونمایی از «نشان پرداخت» با حضور مقامات ارشد اقتصادی

می متالز - سومین رویداد بزرگ فناورانه بانک ملی ایران با عنوان «ملی شو ۳» با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل بانک ملی ایران برگزار و در آن تازه‌ترین دستاوردهای این بانک رونمایی شد.
 

"نشان پرداخت" گامی موثر در تحقق کامل بانکداری باز

می متالز - معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی گفت:رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما