خبر
مس   بورس و سهام  

نتیجه مجمع "فملی"مشخص شد/ حضور در رتبه چهارمین شرکت بزرگ

می متالز - مجمع فوق العاده ملی مس برگزار و طی آن افزایش سرمایه ۳۰ درصدی از محل سود انباشته به تصویب رسید تا به چهارمین شرکت بزرگ بورس از لحاظ سرمایه تبدیل شود .

به گزارش می متالز، مجمع فوق العاده شرکت ملی مس بعدازظهر روز گذشته با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه و حضور 78.7 درصد سهامداران در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این مجمع با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه  30 درصدی از محل سود انباشته مورد موافقت سهامداران قرار گرفت و سرمایه اسمی از 7.8 به بیش از 10.1 هزار میلیارد تومان رسید تا صرف تکمیل طرح های توسعه ای شود.

به این ترتیب "فملی" جایگزین هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در رتبه چهارم بزرگترین شرکت های بورس از لحاظ سرمایه اسمی ایستاد و پس از بانک تجارت 22.3 هزار میلیارد تومانی، فولاد مبارکه 20.9 هزار میلیارد تومانی و بانک صادرات 17.5 هزار میلیارد تومان قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پای تابلوی معاملات:

در «وآیند» چه خبر است!

می متالز - شاخص کل در این لحظات بخشی از رشد ابتدای صبح خود را پس گرفت؛ موردی که در معاملات روز گذشته نیز شاهد بودیم.
 

هوشیاری برای جلوگیری از تشکیل حباب

می متالز - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: تسهیل فرآیند افزایش سرمایه شرکت ها، عرضه سهام دولتی، واگذاری دارایی‌های بانک ها، تسهیل و تسریع فرآیند پذیرش شرکت‌ها . ...ا از جمله اقداماتی است که مدیران سازمان بورس می‌توانند با انجام آنها، مانع از رشد غیر واقعی و حبابی شدن بازار سرمایه شوند.
 

برنامه افزایش سرمایه ۴۴ درصدی سرمایه گذاری فرابورسی از مطالبات و آورده

می متالز - شرکت سرمایه گذاری حاضر در فرابورس از برنامه افزایش سرمایه ۴۴ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه 794 درصدی "سبزوا"

می متالز - هیات مدیره شرکت سیمان لار سبزوار پیشنهاد افزایش سرمایه 4 هزار و 757 میلیارد و 384 میلیون ریالی، معادل 794 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 

بازگشت بزرگان به صدر

می متالز - فهرست نمادهای موثر بر شاخص امروز ترکیب جالب‌توجهی را به خود می‌بیند. سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» به عنوان بزرگترین شرکت‌های بازار سرمایه به ترتیب بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل داشته‌اند.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌ جمهوری انجام شد

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - در مراسمی با حضور مدیر گروه فاوای شرکت مس و معاون مرکز مدیریت راهبردی اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما