خبر
مس   بورس و سهام  

نتیجه مجمع "فملی"مشخص شد/ حضور در رتبه چهارمین شرکت بزرگ

می متالز - مجمع فوق العاده ملی مس برگزار و طی آن افزایش سرمایه ۳۰ درصدی از محل سود انباشته به تصویب رسید تا به چهارمین شرکت بزرگ بورس از لحاظ سرمایه تبدیل شود .

به گزارش می متالز، مجمع فوق العاده شرکت ملی مس بعدازظهر روز گذشته با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه و حضور 78.7 درصد سهامداران در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این مجمع با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه  30 درصدی از محل سود انباشته مورد موافقت سهامداران قرار گرفت و سرمایه اسمی از 7.8 به بیش از 10.1 هزار میلیارد تومان رسید تا صرف تکمیل طرح های توسعه ای شود.

به این ترتیب "فملی" جایگزین هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در رتبه چهارم بزرگترین شرکت های بورس از لحاظ سرمایه اسمی ایستاد و پس از بانک تجارت 22.3 هزار میلیارد تومانی، فولاد مبارکه 20.9 هزار میلیارد تومانی و بانک صادرات 17.5 هزار میلیارد تومان قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مس به رنگ طلا/نرخ کاتد مس ۲.۵ درصد دیگر افزایش یافت

می متالز - افزایش بیش از ۲۰ درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته از این مس‌فروش مشاهده شد.
 

آذربایجان شرقی باید از ظرفیت مهم مس سونگون بهره‌مند باشد

می متالز - نماینده شهرستان ورزقان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ذخیره و داشته‌های سرمایه معدن مس سونگون ۶۰ میلیارد دلار است گفت:باید همه مسوولین استانی و کشوری در رونق این صنعت عظیم و بهره مندی آذربایجان شرقی توجه ویژه نمایند.
 با حضور وزرای جهاد کشاورزی و صمت، رئیس هیات ‌عامل ایمیدرو و مدیرعامل شرکت مس

عصر امروز تفاهم‌نامه تولید اسید فسفریک و کودهای فسفاته به امضا می‌رسد

می متالز - عصر امروز در جلسه‌ای با حضور «کاظم خاوازی»، وزیر جهاد کشاورزی، «جعفر سرقینی»، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، «خداداد غریب‌پور» رئیس هیات‌عامل ایمیدرو و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین وزارت صمت و کشاورزی در زمینه تولید اسید فسفریک و کودهای فسفاته و تضمین خرید امضا می‌شود.
 

۵ شرکت بورسی خبر از افزایش سرمایه دادند

می متالز - از ۵ شرکت بورسی همچون شرکت پالایش نفت تهران،‌ فارس و مادیرا خبر افزایش سرمایه‌شان منتشر شد.
 مدیرعامل فملی خبر داد:

افزایش سرمایه صد در صدی فملی در آینده نزدیک/ به زودی از سه کارخانه کنسانتره سازی بهره برداری می‌کنیم

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با توجه به جلسه هم اندیشی برگزار شده به منظور تقویت بازار سرمایه امیدوارم که با مجوز دریافت شده از بورس برای ایجاد صندوق‌های سبدگردانی هر شرکت که تحت کنترل ایمیدروست، اعتقاد دارم شرایط به زودی مساعد خواهد شد.
 

زمان افزایش سرمایه ۲۳۳ درصدی شرکت بورسی + سه مجمع سالانه

می متالز - زمان برگزاری مجمع فوق العاده، عادی بطور فوق العاده و سالانه دو شرکت سرمایه گذاری و دو سهم دیگر اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما