خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

صدور مجوز زیست‌محیطی کارخانه فولاد خراسان

می متالز - اداره کل محیط زیست خراسان رضوی، در اجرای مصوبه کارگروه «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»، مجوز زیست‌محیطی بهره‌برداری کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان را در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن صادر کرد.

به گزارش می متالز، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با قدردانی از حمایت سازمان حفاظت محیط زیست در راستای رفع موانع و تسهیل‌گری این اداره در امر «رونق تولید» افزود: بدون تردید ایفای تعهدات زیست‌محیطی، بخش مهمی از مسوولیت‌های اجتماعی شرکت است و اهتمام فولاد خراسان در این راستا به گونه‌ای بوده که نه تنها استانداردهای مدنظر در این حوزه مهم حاکمیتی را اجرا کرده است، بلکه در مواردی هم فراتر از استانداردها و تعهدات خود اقدام کرده و نتیجه پایش‌ها نشان می‌دهد که «فولاد خراسان» در مساله محیط زیست، همواره مسئولانه رفتار کرده است.

کسری غفوری خاطرنشان ساخت: اجرای کمربند سبز، تعامل و مسوولیت‌پذیری بالا در پایش‌های دوره‌ای و غیر دوره‌ای، تاکید ارکان مدیریتی مجتمع بر کاهش مصارف انرژی، آب و نیز کاهش آلاینده‌ها باعث تعاملی سازنده و در راستای «منافع عمومی» میان بزرگ‌ترین جبهه صنعتی استان با اداره کل محیط زیست شده است.

وی با قدردانی از دکتر همتی، مدیرکل و نیز کارشناسان و مدیران سازمان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی و شهرستان نیشابور و نیز سازمان «صنعت، معدن و تجارت» خراسان رضوی افزود: تعهداتی را که ما در راستای الزامات قانونی در زمینه حفاظت محیط زیست بر عهده گرفته‌ایم، بخشی از رسالت اجتماعی و از تکالیف شهروندی خود دانسته و تلاش ما آن است که به بهترین نحو ممکن این رسالت را ایفا و اجرا کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آرسلورمیتال و مبارزه با کرونا در هند

کمک‌های میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان به مهار کرونا در این کشور

می متالز - لاکشمی میتال، میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان و مدیرعامل بزرگ‌ترین فولادساز دنیا، اعلام کرده است که شرکت‌های او در هند، یک میلیارد روپیه (بیش از ۱۳ میلیون دلار) به مبارزه با شیوع کرونا در هند کمک می‌کنند. این بخشی از کمک صنعت فولاد هند به برنامه‌های مهار کرونا در این کشور است.
 عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد تاکید کرد:

مداخله‌های دردسرساز، غده سرطانی بازار فولاد

می متالز - منشا بسیاری از رانت‌ها و سواستفاده‌ها از بازار فولاد، همین قیمت گذاری‌های دستوری بوده که مجال تقابل بین عرضه و تقاضا و کشف قیمت واقعی را به این بازار نداده است.
 

آماده شدن مجتمع فولاد خراسان برای آغاز به کار جبهه تولید

می متالز - با تمهیدات بهداشتی و ایمنی، مجتمع فولاد خراسان، از روز شنبه، ١۶فروردین‌ماه، جهاد اقتصادی خود را آغاز می کند.
 امام جمعه شهرستان مبارکه:

فولاد مبارکه در مبارزه با ویروس کرونا نیز عملکرد قابل تقدیری داشته است

می متالز - حجت الاسلام موسوی نمایندۀ ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مبارکه در دیدار با نمایندگان مدیرعامل فولاد مبارکه از ادامۀ روند تولید در فولاد مبارکه و حمایتهای این شرکت در زمینۀ توسعۀ فضای فرهنگی شهرستان مبارکه و حمایت از نهادهای ذیربط کشور در مبارزه با ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.
 خواسته مادرصنعت ایران برای جهش تولید

درخواست ذوب آهن از دولت براب تأمین هفت میلیون سنگ آهن

می متالز - حمایت دولت در تأمین هفت میلیون تن سنگ آهن ذوب آهن اصفهان، جهش تولید در این شرکت را رقم می زند.
 آمار محصولات فولاد ساختمانی ذوب آهن در سال گذشته

بیش از یک میلیون تن صادرات در مادر صنعت فولاد ایران

می متالز - پارسال، بیش از یک میلیون و 200 هزار تن انواع محصولات فولاد ساختمانی از ذوب آهن اصفهان صادر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما