آرشیو اخبار


تلاش «فولاد» برای راه‌اندازی کارخانه الکترود اردکان

27 تیر 1398 - 20:51
می متالز - مدیرعامل فولادمبارکه در جریان بازدید از کارخانه الکترود گرافیتی اردکان گفت: فولادمبارکه تمام توان خود را برای راه‌اندازی کارخانه الکترود اردکان به‌کار می‌گیرد.
رئیس سابق انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران مطرح کرد:

چگونه در غلتک نورد سرد خودکفا شدیم؟

23 اسفند 1397 - 04:02
می متالز - سال های سال غلتک نورد سرد از آلمان وارد می شد اما علی رغم برخی ریسک ها، فولاد مبارکه توانست با مشارکت یکی از تولیدکنندگان داخلی و حمایت های لازم از آنها، امکان ساخت این نوع غلتک را در داخل فراهم نماید و اکنون حدود 10 سال است که بجای واردات از آلمان و هزینه های ارزی بالا، از تولیدکننده داخلی خریداری می گردد.

شرکت غلتک‌سازان سپاهان به‌عنوان پانصد و سی‌امین شرکت بورسی پذیرفته شد/ عرضه اولیه ۲۰درصد از سهام «فسازان» جهت کشف قیمت

16 اسفند 1397 - 16:47
می متالز - بر اساس اعلام مدیریت پذیرش بورس اوراق بهادار تهران شرکت غلتک‌سازان سپاهان به عنوان پانصد و سی‌امین شرکت بورسی پذیرفته شد و با نماد «فسازان»در بخش«ساخت فلزات اساسی»، گروه و طبقه «ساخت آهن و فولاد اساسی» درج شد.

ارزآوری 320 هزار دلاری یک شرکت در خراسان شمالی

16 دی 1397 - 15:02
می متالز - یک شرکت تولید قطعات صنعتی در خراسان شمالی موفق به انجام کاری شد که نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه بی‌سابقه بوده و موجب جلوگیری از خروج 320 هزار دلار ارز از کشور شده است.

برآورد احتمالی ذخیره الکترود فولادسازان

10 دی 1397 - 02:16
می متالز - در صورت تداوم روند فعلی ذخیره الکترود اغلب واحدهای فولادی تا سه ماه آینده ممکن است به پایان برسد.
سلامی در گفت و گو با «می متالز» خبر داد:

قادریم با تمامی صنایع در دنیا به لحاظ کیفیت رقابت کنیم

27 آذر 1397 - 09:58
می متالز - علیرضا سلامی - مدیرعامل شرکت کنترل سیستم ابزار نوین - در حاشیه نمایشگاه آنکیروس، آنوفر و ترک کست 2018 که از تاریخ 3 تا 5 آبان 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تویاپ-استانبول، ترکیه برگزار شد، گفت: به زودی کار صادرات را شروع کنیم. شرکت کنترل سیستم ابزار نوین اولین تولیدکننده دستگاه آنالیز فلزات(کوانتومتر) با نام تجاری Unique’s در ایران و اولين سازنده انواع فيلترهای گاز آرگون Purifier در ايران است. تنها نماينده رسمی MBH انگلستان جهت تامين نمونه های استاندارد و تامین کننده انواع دستگاه های آنالیز XRF, XRD و کوانتومتر ساخت کمپانی ARL سابق و یا Thermo Scientific فعلی، پمپ های خلأ ساخت Alcatel و PFEIFFER در ایران می باشد.
در جریان اجرای تعمیرات سالانه انجام شد؛

بارگذاری کاتالیست‌های بومی سازی شده در مگامدول A شهید خرازی

17 آذر 1397 - 20:22
می متالز - رئیس واحد احیا مستقیم ۲ فولاد مبارکه از تعمیرات اساسی مگامدول A و بارگذاری موفقیت آمیز کاتالیست‌های ریفورمر با کاتالیست بومی سازی شدۀ ساخت داخل در مگامدول های شهید خرازی خبر داد.

حل مشکل تامین مواد اولیه شرکت هپکو

23 آبان 1397 - 14:39
می متالز - مشکل تامین مواد اولیه خارجی به‌رغم تحریم‌ها برای شرکت هپکو رفع شده و در همین راستا مواد اولیه برای ساخت ۲۰ دستگاه گریدر خریداری شده است.

نبود تجهیزات دلیل تاخیر در خروج دیگ های فرسوده ایرالکو است

21 مهر 1397 - 14:12
می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) گفت: نبود تجهیزات مورد نیاز دلیل تاخیر در خروج دیگ های فرسوده ایرالکو از مدار تولید است.

بررسی روش‌های احیای آلومینیوم و ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه در یک کنفرانس علمی

18 دی 1396 - 23:14
می متالز - با برپایی پنجمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم، درباره فناوری احیای آلومینیوم و کاربردهای نانوتکنولوژی در این حوزه بحث و تبادل نظر خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما