خبر
درب و پنجره  

گزارش تصویری جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی تهران

می متالز - جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی مدیران صنایع، با حضور مدیران و فعالین صنعت در و پنجره و اعضای محترم انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز، جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی مدیران صنایع، روز دوشنبه، مورخ 98/9/4 در سالن تشریفات با حضور مدیران و فعالین صنعت در و پنجره و اعضای محترم انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران برگزار شد.

گزارش تصویری این گردهمایی در زیر آمده است:

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تجربه متفاوت از حل مکعب روبیک در نمای ساختمان!

می متالز - طراحی جالب این ساختمان با استفاده از تکنولوژی به صورت فرمی پازل مانند بوده که در نما با احساسی متفاوت از تجربه حل مکعب روبیک در فضای شهری حاصل می‌شود.
 رئیس هیأت‌مدیره شرکت پنام پنجره آسمان:

واردکننده‌ها دشمنان کشور نیستند

می متالز - رئیس هیأت‌مدیره شرکت پنام پنجره آسمان گفت: سازمان‌های دولتی و برخی تولیدکنندگان، فعالیت‌های وارداتی را به‌عنوان اقدامات مخربی که قصد ضربه زدن به تولید داخل دارند، درنظر گرفته‌اند و عموماً با ما واردکنندگان برخورد خوبی نمی‌شود، درصورتی‌که ما دشمن کشور و مخالف توسعه و پیشرفت نیستیم و تنها محصولاتی را وارد می‌کنیم که تولید آن در داخل کشور توجیه اقتصادی نداشته باشد.
 شهردار منطقه یک تهران در گردهمایی سازندگان و معماران:

از سلایق مردم و جریان رسانه‌ای نما حمایت کنیم

می متالز - شهردار منطقه یک تهران با بیان اینکه باید از تزیینات بی‌جهت در نمای ساختمان بپرهیزیم، گفت: معماری باید با اقلیم و هویت شهرها سازگار باشد.
 مدیرعامل شرکت سایتال ساخت مطرح کرد:

عدم وجود دانش فنی مناسب در بین تولیدکنندگان در و پنجره

می متالز - علی‌رغم رونق بازار در و پنجره‌، چالش‌های متعددی برای تولیدکنندگان وجود دارد که مانع از پیشرفت سریع این صنعت می‌شود. یکی از مباحث مهم در حوزه ساختمان‌سازی، جلوگیری از اتلاف انرژی است؛ استفاده از تکنولوژی در این راستا، باعث شده تا حوزه‌های پنجره‌‌سازی و عایق‌‌کاری ساختمان تا حد زیادی پیشرفت داشته باشند.
 

بازدید فرماندار تبریز و هیأت همراه از مجموعه آلومینیوم حکمتی

می متالز - فرماندار محترم تبریز جناب آقای دکتر مهدوی و آقای مهندس افشانی، مدیر محترم جهاد کشاورزی تبریز از مجتمع آلومینیوم حکمتی بازدید کردند.
 

پنل‌های خورشیدی جایگزین پنجره می‌شوند

می متالز - یک گروه تحقیقاتی در کره‌جنوبی به تازگی موفق به ساخت صفحات خورشیدی شد که می‌تواند به مثابه شیشه پنجره ساختمان‌های اداری استفاده شود. اختراع جدید این تیم می‌تواند تغییرات زیادی در هزینه‌های صرف‌شده و همچنین ظاهر ساختمان‌ها ایجاد کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما