خبر
اقتصاد  
حاجی‌دلیگانی مطرح کرد:

مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان جدا از همسان‌سازی حقوق‌ها اجرا می‌شود

می متالز - عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور گفت: مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان جدای از موضوع همسان‌سازی حقوق آنهاست و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مطابق قانون در جای خود انجام می‌شود.

به گزارش می متالز، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 درباره تعیین حداقل دریافتی شاغلان و بازنشستگان به میزان دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در ماه گفت: براساس این مصوبه، حقوق افرادی که میان دو میلیون و پانصد هزار تا 4 میلیون تومان دریافتی دارند، حداقل افزایش را پیدا می‌کند که به نوعی در حق آنها اجحاف می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور تاکید کرد: برای حل این موضوع و کمک به این رده از حقوق‌بگیران شاغل و بازنشسته پیشنهاداتی مطرح شده و قرار است، در کمیسیون تلفیق بودجه چاپ شده و برای ارائه در صحن علنی در اختیار نمایندگان مجلس قرار بگیرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته پیشنهاداتی در این مورد در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه مطرح شد زیرا افزایش پلکانی حقوق ضمن داشتن یک سری ویژگی‌های مثبت، در روند افزایش حقوق برخی از طیف‌ها مانند همین حقوق‌بگیران بین 2.5 تا 4 میلیون تومان خلاهایی را ایجاد می‌کند و این اشخاص از نسبتی که مشمول مابقی بازنشستگان و حقوق بگیران می‌شود، برخوردار نمی‌شوند.

حاجی‌دلیگانی همچنین با اشاره به اینکه مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان جدای از موضوع همسان‌سازی حقوق آنها اجرایی می‌شود، گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان مطابق قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه در جای خود انجام می‌شود و امسال هم 6 هزار میلیارد تومان بودجه به منظور اجرای این قانون برای بازنشستگان لشکری و کشوری تخصیص داده شده است که امیدواریم در سال 99 عملیاتی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تابش:

رعایت عدالت و تامین منابع، لازمه تحقق مصوبه افزایش حقوق‌هاست

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رعایت عدالت و تامین منابع لازم برای تحقق مصوبه‌ افزایش حقوق‌ها و همسان‌سازی بسیار مهم است و باید تلاش کرد وضعیت کشور در جهتی حرکت کند که بتوان منابع لازم برای تحقق بودجه سال ۹۹ را فراهم کرد.
 جعفرزاده:

دریافت مالیات از پردرآمدها، شکاف طبقاتی را پر می‌کند

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن تاکید بر ضعف سازمان امور مالیاتی به دلیل نداشتن برنامه مدون گفت: کاش دولت با انجام یک کار کارشناسی لایحه جامع مالیاتی را تدوین و به مجلس ارسال می‌کرد.
 گلمرادی مطرح کرد:

چکش کاری موضوع پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی در مجلس

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه یارانه ۷۲ هزار تومانی در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده اما در صحن علنی نیز بررسی خواهد شد.
 حاجی‌بابایی:

ثبت دریافتی‌ها در سامانه کارمند ایران موجب شفاف‌سازی می‌شود/ سامانه در معرض دید افکارعمومی قرار می‌گیرد

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ثبت دریافتی‌های اشخاص در سامانه کارمند ایران موجب شفاف‌سازی و اعتمادسازی در کشور می‌شود.
 حاجی‌بابایی مطرح کرد:

رشد ۱۵ درصدی حقوق‌ها؛ حقوق‌های بالا مشمول افزایش بیشتری هستند/ اصلاح مصوبه در صحن ضرورت دارد

می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: افزایش ۱۵ درصدی حقوق‌ها، بیشترین رشد را بر حقوق‌های بالا خواهد داشت و نمایندگان مانند پارسال پیشنهاداتی را برای اصلاح این مصوبه در صحن مطرح خواهند کرد.
 نگاهی به لایحه بودجه سال ۹۹

احمدی لاشکی: ۱۰۰۰ میلیارد تومان؛ بودجه تبدیل پسماند به انرژی در سال ۹۹

می متالز - عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: در قانون بودجه سال ۹۹ مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای دفع پسماند در نظر گرفته شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما