آرشیو اخبار


سیلاب برای محیط زیست کشور چندان خسارت‌بار نبوده است

2 اردیبهشت 1398 - 23:37
می متالز - رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه تأثیر سیلاب‌ها بر حوزه محیط زیست کشور چندان خسارت‌بار نبوده است، گفت: دغدغه موجود، احتمال ایجاد گرد و غبار ناشی از خاک‌های ریزدانه به‌جا مانده از رسوبات سیل، است.

طبیعت خودش را با معدن وفق می‌دهد

27 فروردین 1398 - 14:13
می متالز - هجدهمین نمایشگاه محیط‌زیست که هر سال با همت سازمان محیط‌زیست کشور برگزار می‌شود امسال هم از ۲۴ تا ۲۷ فروردین در مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه محیط زیست:

فضای سبز ذوب‌آهن اصفهان ۸۴ برابر حد استانداردهای محیط زیستی

26 فروردین 1398 - 19:40
می متالز - ذوب آهن اصفهان در طول فعالیت خود ۱۶ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین های تحت اختیار را تبدیل به فضای سبز کرده و برای نگهداری آن سالانه ۱۴ میلیارد تومان هزینه می‌کند.

دلایل عدم افزایش تاج سد دز/خطر آبگرفتگی چاههای نفتی، مانع اصلی

31 فروردین 1398 - 23:52
می متالز - یک کارشناس منابع آب و محیط زیست گفت:حدود یک دهه پیش وزارت نیرو تصمیم گرفت تا ارتفاع تاج سد دز را ۱۵ متر افزایش دهد؛ اما وزارت نفت به دلیل احتمال آبگرفتگی چاه های نفت و آلودگی آب، مخالفت کرد.

مشاهده چند گوزن زرد در منطقه حفاظت‌شده دز/هنوز لاشه‌ای از ۱۹ گوزن مفقودی پیدا نکردیم

31 فروردین 1398 - 15:04
می متالز - فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست گفت: عکس‌هایی از چند گوزن زرد در سایت حفاظت‌شده دز دیده شده است و امیدواریم همه گوزن‌های مفقود شده زنده باشند.
در جلسه کلانتری با رییس‌جمهور عنوان شد؛

"گرد و غبار ناشی از رسوبات سیل" دغدغه سازمان محیط‌زیست

31 فروردین 1398 - 14:56
می متالز - رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه امیدواریم لایحه حمایت از محیط بانان طی چند ماه آینده تصویب شود، گفت: در حال حاضر دغدغه سازمان محیط زیست احتمال ایجاد گرد و غبار ناشی از خاک‌های ریزدانه به جا مانده از رسوبات سیل است.

تشکیل «کمیته ویژه برای نظارت بر احیای جنگل‌ها و مراتع» در مجلس

31 فروردین 1398 - 13:49
می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از تشکیل کمیته ویژه برای نظارت بر روند احیای مراتع، جنگل‌ها و اجرای عملیات فنی و مهندسی در حوزه رودخانه‌ها خبر داد.
در فولادمبارکه اصفهان انجام می‌شود

صرفه‌جویی در مصارف انرژی و آب و حرکت به سمت پسماند صفر

31 فروردین 1398 - 13:30
می متالز - معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست از غرفه شرکت فولاد مبارکه و آخرین دستاوردهای زیست‌محیطی این شرکت بازدید کرد.
خرازیان مقدم:

هیچ تلفات حیات وحشی در سیل اخیر نداشتیم

30 فروردین 1398 - 23:05
می متالز - مدیرکل دفتر حیات وحش و آبزیان آب‌های داخلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر تلف شدن حیات وحش در مناطق حفاظت شده واقع در استان‌های سیل زده نداشتیم.

«رایان» نماد قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران زنجان رونمایی شد

26 فروردین 1398 - 23:10
می متالز - با حضور معاون رئیس جهمور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از «رایان» نماد ترویجی قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران استان زنجان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست رونمایی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما